רק בן 16 וכבר מצטיין נשיא של האוניברסיטה הפתוחה

מאתיים וחמישה עשר סטודנטים וסטודנטיות מהאוניברסיטה הפתוחה קיבלו השבוע את תעודת 'מצטיין הנשיא' ביניהם גם שון לבקוביץ, רק בן 16 מאשדוד
רק בן 16 וכבר מצטיין נשיא של האוניברסיטה הפתוחה

מאתיים וחמישה עשר סטודנטים וסטודנטיות מהאוניברסיטה הפתוחה קיבלו ביום חמישי בשבוע שעבר את תעודת 'מצטיין הנשיא' כחלק מטקס הענקת התעודות השנתי. בין המצטיינים היה גם שון לבקוביץ, תלמיד כיתה י"א במקיף ג' ע"ש רוגוזין, רק בן שש עשרה וכבר לומד לתואר במדעי החיים בהדגשה תאית מולקולרית, ומצטיין נשיא האוניברסיטה הפתוחה.

"התחלתי את הלימודים בכיתה ט' כקורסי צבירה להמרת בגרויות בביולוגיה ובכימיה. בזכות הזדמנות הפז שניתנה לי נחשפתי ברמה אקדמית לתחום מרתק זה ופשוט נשאבתי לתוכו. כיום אני לומד באוניברסיטה כסטודנט מן המניין במקביל ללימודים בתיכון ונהנה מכל רגע, למרות שהדרך מלווה בקשיים רבים. אני מתכוון לסיים את התואר עד גיל 19 ולהמשיך ללימודים מתקדמים במסלול ה-4 שנתי ללימודי רפואה" אומר שון.

קובי מצר, נשיא האוניברסיטה הפתוחה: "בקבוצת המצטיינים מיוצגים כל קבוצות האוכלוסייה – תלמידי תיכון וחיילים, ערבים וחרדים ובעלי צרכים מיוחדים; מרכז ופריפריה; ותלמידי כל המחלקות האקדמיות שלנו. במיוחד ברצוני להדגיש שלא פחות מ-23 מצטייני נשיא, שאינם תלמידי תיכון, הם נטולי תעודת בגרות. אין המחשה טובה מזו למימוש ההזדמנות שניתנת על ידי האוניברסיטה הפתוחה לכל תאבי הדעת, לבוא בשעריה ללא תנאי קבלה כלשהם ולהוכיח את יכולותיהם בהתמודדות ישירה עם לימודים אקדמיים שאין בהם הנחות או קיצורי דרך".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך