מרץ 8, 2021
חדשות אשדוד

החוק להוזלת המים אושר לקריאה שנייה ושלישית

ההוזלה תתאפשר בעזרת תיקון לחוק שיציע כי הפקת היטל הפקת המים בגובה 300 מיליון יחזרו למשק המים ולא למדינה – החוק צפוי להתקבל סופית במליאת הכנסת בימים הקרובים.

מי ברז

יובל שטייניץ שר האנרגיה, הודיע אמש בכנסת כי הוא מוביל לתיקון 27 לחוק המים, דבר שיאפשר בחודשים הקרובים הפחתה משמעותית של תעריף המים הבסיסי למשקי בית בשיעור שבין 13% ל־15%. הוועדה המשותפת של ועדות הפנים והכלכלה בכנסת אישרה אתמול בערב להצבעה בקריאה שנייה ושלישית את תיקון 27 לחוק המים. התיקון לחוק שנדון בוועדת הפנים של הכנסת מציע כי היטלי הפקת המים בגובה של כ־300 מיליון שקלים מדי שנה יחזרו למשק המים, ולא לקופת המדינה כפי שהיה נהוג עד עכשיו, החוק צפוי להתקבל סופית במליאת הכנסת בימים הקרובים.

שר האנרגיה שטייניץ התייחס לעניין ואמר: "מדובר בתיקון לחוק המים, שיאפשר להוריד את תעריף המים באופן משמעותי. צמצום מספר תאגידי המים תאפשר הורדה עתידית נוספת בתעריף המים בזכות ההתייעלות הצפויה".


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

בנמל אשדוד נרשם שיא של כל הזמנים בפריקת מכולות

משה סידי

כתב אישום כנגד גנב המתכות שהוביל לדליפת גז מסוכנת

משה אלבז

אם בת ונכדה נפגעו בתאונה ברחוב אבן עזרא בעיר

משה אלבז