סגירת כבישים ונתיבים בעקבות עבודות בפארק ההייטק ופרויקט התחבורה

בעקבות עבודות תשתית שמבוצעות באזור פארק ההייטק והאוניברסיטה לא תתאפשר חנייה במקום, כמו כן ממשיכים העבודות בפרויקט התחבורה שבסיטי
פקק באשדוד

במסגרת העבודות בפרויקט תחבור ירוקה יצומצמו גם השבוע הנתיבים בשד' הרצל בקטע שבין שד' ירושלים למנחם בגין. אך גם לבאים לאזור תחנת רכבת ישראל צפויה מעט בעיה עם חניה, וזאת עקב ניצול העבודות גם לשיפור התשתיות באזור פארק ההייטק המתוכנן.

בעירייה החליטו לשפר את התשתיות באזור פארק ההייטק ומתחם האוניברסיטה שמתוכננים לבניה וזאת כדי לחסוך בזמן יקר, וכיוון שבכל מקרה מתבצעות עבודות באזור הוחלט להכין את התשתיות במקום, במסגרת העבודות לא תתאפשר חנייה במקום ותצומצם תנועת כלי הרכב.

בהודעת העירייה נכתב: תושבים יקרים, בימים א'-ה', 1-5/01/17, תבוצענה עבודות תשתית בשד' הרצל בקטע שבין ירושלים לבגין.
העבודות תבוצענה במהלך היום בשעות 09:00-16:000 ויצומצמו הנתיבים משלושה נתיבים לשני נתיבים לכל כיוון, ובמהלך הלילה בשעות 21:00-06:00 למחרת תהיינה הפרעות לתנועה. סעו בזהירות והפעילו וויז גם בעיר.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך