חדשות אשדוד

מפקד חדש לתחנת משטרת אשדוד

מפקד חדש לתחנת משטרת אשדוד

היום, יום ראשון, נערך טקס החלפת פיקוד בתחנת המשטרה באשדוד. הטקס שהתקיים במעמד מפקד המחוז הדרומי, ניצב דוד ביתן, נציגי סגל הפיקוד הבכיר של משטרת ישראל והמחוז הדרומי, ראש העיר אשדוד, מר יחיאל לסרי, סגל פיקוד המרחב, קצינים, שוטרים, מתנדבים, גמלאים, משפחות שכולות – משפחתו של כפיר מכלוף ז"ל ששירת בתחנת אשדוד, והוריה של רינת רואס ז"ל, להם קשר הדוק עם סנ"צ פורטל.
במהלך הטקס נישאו ברכות ואיחולי דרך צלחה למפקד היוצא וברכת הצלחה למפקד הנכנס. נצ"מ שקל, המפקד היוצא, ציין בדברי הפרידה "מודה לכל אחד ואחת, הן בעירייה שליוו וסייעו להביא לשינויים רבים למען ביטחון התושבים בפרוייקטים שונים דוגמת פרוייקט "נעלה על המסלול", והן לסגל התחנה, השוטרים והמתנדבים שצעדו איתי יחדיו להישגים משמעותיים".


מפקד התחנה הנכנס סנ"צ פורטל ציין בנאומו : "אני מקבל את הפיקוד והאחריות היום על תחנת אשדוד ביראת כבוד והערכה רבה. מאחל הצלחה לנועם בהמשך הדרך. בהזדמנות זאת, מודה לקצינים, לשוטרים ולמתנדבים בתחנת אשקלון.

sihjvvxw


מפקד מרחב לכיש, נצ"מ אילן פרץ, ציין בדבריו – "אנו מסיימים את סבב החלפת המפקדים דווקא בעיר אשדוד, העיר הגדולה והחשובה במרחב לכיש. הלב הפועם במחוז הדרומי.בתחנת אשדוד חבורה גדולה של קצינים, שוטרים ומתנדבים עם מטרה משותפת – להביא ביטחון ושגשוג לעיר. נועם, הבאת את תחנת אשדוד למימוש פוטנציאל ואיזון. אתה קצין ואדם ערכי, איכותי וראוי – דוגמה לכולם. פורטל, כדי לנסות לאתגר את הישגי התחנה נבחרת אתה לתפקיד. יש לך עבודה רבה ואני בטוח שתוכל לו. בהצלחה לשניכם".


ראש העיר, מר יחיאל לסרי, ציין בנאומו : "גם אני מתרגש יחד אתכם. רגשות מעורבים של פרידה ושמחה. ניתן להגדיר את המשטרה בעיר בשתי מילים – "שוטרים וג'נטלמנים", שילוב נפלא בין עוצמות ונחישות לבין אנושיות. מודה לנצ"מ נועם על עשייה ברוכה למען ביטחון אישי של כל תושב ותושבת בעיר. אנו מקבלים בזרועות פתוחות את פורטל ומאחלים לו בהצלחה. אנו יחד איתך לאורך כל הדרך".
מפקד המחוז, ניצב ביתן, שיבח את המפקדים והתחנה וציין כי "שיתוף פעולה הדוק בין המשטרה לקברניטי העיר לאורך שנים, הביא לתוצאות והישגים למען תושבי העיר. מודה לראש העיר ומנהלי המחלקות ברשות המקומית על שיתוף הפעולה הייחודי עם המשטרה. זה המקום לשבח את העשייה של התחנה והישגיה. נועם כשמך כן אתה. פיקדת על התחנה בשעות ובמשימות מורכבות, הובלת את התחנה להישגים מרשימים. יזמת פרויקטים ומודלים קהילתיים ייחודיים ביניהם פרויקטים למען בני הנוער. נועם ברכת דרך צלחה בתפקידך החדש. פורטל, היום אנו מפקידים בידך את תחנת אשדוד. אני סמוך ובטוח שתוביל את התחנה באתגרים החדשים ולהישגים גבוהים. גם לכן בנות הזוג, תודה והערכה על התמיכה והגיבוי שמאפשרים למפקדים לפעול ולהוביל בביצוע תפקידם ומשימותיהם".

קו"ח סנ"צ שמעון פורטל
סנ"צ פורטל בן 49, נשוי + 3, התגייס למשטרת ישראל בשנת 1990 בתום שירות צבאי בצנחנים. החל את שירותו במשטרה ביחידות המודיעין והחקירות ובשנת 1996 סיים קורס קצינים במגזר האח"מ. בהמשך ביצע מספר תפקידי פיקוד, ביניהם קצין חקירות ומודיעין בתחנת משטרת אשדוד, קצין תשאול ביחידה המרכזית של מרחב לכיש ולאחר מכן מפקד היחידה המרכזית. בתפקידו האחרון שימש מפקד תחנת משטרת אשקלון.

קו"ח נצ"מ נועם שקל
נצ"מ שקל בן 42, נשוי + 2, התגייס למשטרת ישראל בשנת 1995 והחל את שירותו במשטרה בתפקיד קצין סיור משותף במשמר הגבול. בהמשך ביצע מספר תפקידי פיקוד במג"ב ולאחר מכן במשטרה הכחולה, ביניהם קצין סיור בתחנת משטרת אשדוד, ראש משרד סיור בתחנת אשדוד, קצין מבצעים של המחוז הדרומי במשטרה ומפקד תחנת המשטרה בדימונה. בתפקידו האחרון שימש מפקד תחנת משטרת אשדוד לאורך כמעט 5 שנים והוביל את התחנה להישגים גבוהים.
אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

הצלחה גדולה לפסטיבל ילד פלא 2015

צוות האתר

גם בימי קורונה: גמ"ח חסדי מאור מאיר חילק 150 סלי מזון

משה סידי

ראשוני: פצועים באירוע ירי ברובע יא'

צוות האתר