חדשות אשדוד

עיריית אשדוד זכתה בפרס הניהול הכספי התקין לרשויות המצטיינות

עיריית אשדוד זכתה בפרס הניהול הכספי התקין לרשויות המצטיינות

בטקס שהתקיים אתמול בבנייני האומה בירושלים, העניק שר הפנים אריה מכלוף דרעי את פרס הניהול הכספי התקין לרשויות המצטיינות בישראל. עודד לוי, גזבר העירייה, שקיבל את הפרס בשם ראש העיר, התרגש יחד עם כל עובדי מינהל הכספים, על רצף הזכיות שממצב את אשדוד על מפת הערים המנוהלות ביעילות ועל פי הקריטריונים שקבע משרד הפנים.

את פרס ניהול כספי תקין מעניק משרד הפנים לרשויות אשר עומדות בקריטריונים של סדרי עבודה ומינהל, יעילות כספית וביצועי תקציב, העסקת עובדים וניהול ההון האנושי, ניהול תאגידים עירוניים והיערכות לחירום ורישוי עסקים. עיריית אשדוד שעומדת כאמור בכל הקריטריונים, זוכה גם השנה בפרס ניהול כספי תקין (לשנים 2014-2015) ולמעשה רושמת רצף של עשר שנות זכייה. לבד מהקריטריונים האמורים לעיל, גיבשה העירייה נהלי עבודה המחייבים את כל הארגון, מנהלים ועובדים כאחד, הנגזרים מתכניות מקושרות תקציב, עמידה במדדי ביצוע ויעדים שנתיים, מדידה אחת לחצי שנה להתאמת המסגרת התקציבית ליעדי היחידה הארגונית – הן ברמה התקציבית והן ברמה הניהולית וביצוע משימות.

בעיריית אשדוד אומרים כי כל המערך הניהולי עבר תהליך התאמה לעידן המודרני, כאשר מינהל הכספים מפקח ומנהל את המסגרת התקציבית תוך שהוא מאפשר לארגון לנצל את משאביו ביעילות ובהתאם לתכניות העבודה השנתיות. המשמעות הניהולית היא תכנון קפדני מקדים, הצגת תכניות ואישורם ע"י מנכ"ל העירייה, התאמתם למסגרת התקציבית תוך שימת דגש על תיאום תכניות בין כל זרועות העירייה. תהליך זה מגיע לסיומו בגיבוש ספר התקציב ותכניות העבודה מקושרות תקציב המוגשות ע"י הגזבר לאישור המועצה.

את הפרס מידי שר הפנים קיבל כאמור עודד לוי, בבנייני האומה בירושלים, ועל כך אמר בהתרגשות: "קבלת הפרס באופן רציף למעלה מעשור, הנה תעודת כבוד לעירייה והוקרה לכל המנהלים והעובדים של העירייה. רשויות רבות מגיעות לאשדוד בכדי ללמוד מהניסיון הנצבר ומפריצות הדרך אשר הצוות הניהולי באשדוד מוביל בכל תחומי הפעילויות. כל יחידות העירייה נמדדות ונדרשות לעמוד ביעדים והתוצאה היא ניהול יעיל ואפקטיבי, הממקסם את המקורות של העירייה לטובת הענקת שירותים מרביים לתושב".
אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

כתבות שאולי יעניינו אותך

צפו: תומכי ביבי מול מתנגדי ביבי בכיכר הסיטי

משה אלבז

השחקן יהודה ברקן הלך לעולמו

משה סידי

שלא תשכחו: בלילה בין שבת לראשון שעון הקיץ יגיע לסיומו ויונהג בישראל שעון חורף

משה סידי