חול המועד סוכות במוזיאוני אשדוד

בחול המועד סוכות יתקיימו אירועים לילדים ולכל המשפחה במוזיאוני אשדוד: במוזיאון אשדוד לאומנות יוכלו המבקרים ליהנות מסיפור יצירה, פעילות שממשלבת אלמנטים מעולם הספרות והאמנות, ומסיור בתערוכה "במקום מקום" וסדנת יצירה, בנוסף, יוכלו לצפות בהצגת המחול "נחום תקום" . במוזיאון לתרבות הפלישתים ע"ש קורין ממן יוכלו המבקרים ליהנות מסיור תיאטרלי בתערוכה הארכיאולוגית "עולמם של הפלשתים"
חול המועד סוכות במוזיאוני אשדוד
צילום: יח"צ

במהלך חופשת חג הסוכות יתקיימו מגוון אירועי לילדים ולכל המשפחה במוזיאוני אשדוד. בין האירועים אשר יתקיימו במוזיאון אשדוד לאומנות: "סיפור יצירה" פעילות רב תחומית לגיל הרך המשלבת אלמנטים מעולם הספרות ומעולם האמנות, "חוויה אמנותית בתנועה" סיור בתערוכה וסדנת יצירה ו"נחום תקום" הצגת מחול לילדים המשלבת מחול, מוסיקה, סיפור, ציור, וידאו ואנימציה, על נחום גוטמן היוצא למסע דמיוני מביתו. ובמוזיאון לתרבות הפלישתים יוכלו המבקרים להנות מסיור תיאטרלי בתערוכה הארכיאולוגית "עולמם של הפלישתים".

15.10 'סיפור יצירה' | איך מציירים תמונה של ציפור – 20 ₪ לילד לגילאי 5-7
סיפור מאת ז'ק פרור ויצירה בעקבות הסיפור: 'סיפור יצירה' הינה פעילות רב תחומית לגיל הרך המשלבת אלמנטים מעולם הספרות ומעולם האמנות. הילדים יקשיבו לסיפור מתוך ספר ילדים הנוגע בנושא ישיר או עקיף לתערוכה המוצגת במוזיאון ולאחר מכן ייצרו בחומרים שונים יצירה הנוגעת בתוכן הסיפור. לדוגמא, כל ילד יצור ציפור כפי שהוא רואה בעיניי רוחו, הציפור אשר לה מחכה הילד בסיפור בטכניקה מעורבת המשלבת ציור ופיסול.

18-20 באוקטובר , סוכות
חוויה אמנותית בתנועה – סיור בתערוכה וסדנת יצירה | 10:00 , 12:00 | 25 ש"ח
סיור בתערוכה "במקום מקום" – סיור המשלב משימות מפעילות וסודות לגלות. לאחר הסיור יצרו הילדים בהשראת הסיפור עבודות בטכניקה מעורבת ויצרו מסע מופלא משל עצמם.

18.10 יום ג' – סיור תיאטרלי בתערוכה "עולמם של הפלשתים"- לגילאי 5 ומעלה ולכל המשפחה
סיור ראשון יצא בשעה 11:00, סיור שני יצא בשעה 12:30

הסיור התיאטרלי משלב הצגה המגוללת את סיפורו של ילד פלשתי שאיבד את הוריו בתום מסע מפרך מאזור הים האגאי (מוצאה של התרבות הפלשתית) אל חופיה של ארץ כנען. המבקרים ילוו את הילד בחיפושיו אחר בני המשפחה דרך המוצגים הארכיאולוגיים בתערוכה המתעוררים לחיים. כל מפגש מחודש עם בן משפחה יחשוף בפני המבקר פאן נוסף מתרבות חיי היומיום בארץ פלשת הקדומה. ההצגה היא פרי שיתוף פעולה בין צוות החינוך וההדרכה במוזיאון לתרבות הפלשתים לבין הבמאי והשחקן ירון לוי-סבג.

20 באוקטובר, סוכות, 'נחום תקום' הצגת מחול לילדים ולמשפחה וסדנה | שעה 11:00 | 60 ש"ח . לגילאי 4-8 ולכל המשפחה.
הצגה המשלבת מחול, מוסיקה, סיפור, ציור, וידאו ואנימציה, על נחום גוטמן, היוצא למסע דמיוני- מביתו בעיר תל-אביב, על סירה בים, לג'ונגל באפריקה הרחוקה, שם פוגש את החיות האקזוטיות הנמר, הפיל והקרנף ומגלה את האמת על דבר בת- היענה. עם שיבתו לארץ ישראל, יקבלו את פניו הגמל האגדתי, האבטיח והקוץ בשדה הקוצים החביב עליו. כוריאוגרפיה: אביגיל אילן

שעות פעילות מוזיאון אשדוד:
א, ג, ד, ה, 9:00 – 16:00

ב 9:00 – 20:00

שישי, שבת 10:30 – 13:30

ערבי חג המוזיאון סגור למבקרים

מוזיאון אשדוד לאמנות, דרך ארץ 8 , אשדוד | 08-8545180/1 | www.ashdodartmuseum.org.il

שעות פתיחת המוזאון לתרבות הפלישתים:
א, ג'-ה' – 9:00-21:00
ב'- 9:00-20:00
שישי, שבת 10:30-13:30

ערב חג המוזיאון סגור

המוזאון לתרבות הפלשתים ע"ש קורין ממן, רח' השייטים 16 אשדוד | 08-6224799

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך