ראשי / פולה רווח – מאמנת כושר ויועצת תזונה

פולה רווח – מאמנת כושר ויועצת תזונה

פולה רווח – מאמנת כושר ויועצת תזונה

i-8rpSHth-2719x831

טלפון: 0525051929 פייסבוק: Pola Revach Official

חוגים:
– טרום בלט, ריתמיקה ותנועה לגילאי 4-7 – יום ג' 18:00, מיועד לבנים ובנות – מתנ"ס ט, איזור ט'
–  אימון עם פולה רווח – יום ב' 20:15 ויום ד' 20:45, מתנ"ס ט', איזור ט'.
–  יעוץ תזונה והתאמת תוכנית אימונים אישית, הערכת הרכב גוף ומדידת אחוזי שומן – הפגישה מתקיימת במשרדה של פולה רווח. תיאום בוואטסאפ 052-5051929

* אין צורך בהרשמה מוקדמת! בכל המסגרות ישנו אימון ניסיון חינם! פשוט לנעול נעליים ולהגיע!
* הרשמה דרך המתנ"סים או דרך פולה רווח – עדיפות לפניה בוואטסאפ בטלפון: 0525051929

ספרי לנו בקצרה עליך, מהי התמחות האימון שלך
עובדת בתחום הכושר קרוב לעשרים שנה, התחלתי את הקריירה שלי כמורה לריקוד והיום משלבת את כל הידע, האלגנטיות, החינניות בעולם המכשירים, המשקולות, אימוני סטודיו ואימוני חוץ. פריצתי הגדולה בתחום הכושר הייתה בשנים האחרונות בהן זכיתי בתואר אלופת האלופות, מרת ישראל "מיס פיטנס" בפיתוח גוף, מקום ראשון בישראל (2014). פיינליסטית אליפות אירופה, מקום חמישי בקטגוריה שלי בפיתוח גוף בין 50 מדינות, בתחרות שהתקיימה בספרד (2015).

FB_IMG_1470748627749

המסע שלי בתחום של פיתוח גוף, הקנה לי ידע נוסף על "גבולות האדם", הבנה פסיכולוגית שבעצם אין לנו גבול ושהכול אפשרי וידע טכני של באמת לבנות גוף מסוים – לפי בחירתך. תמיד הייתי מדריכת אירובי, אבל ההצטרפות לנבחרת ישראל לפיתוח גוף הקנתה לי את הכלים לנצח את המיתוס שהיה כל כך קשה לי להשתחרר ממנו – שזה בלתי אפשרי להיפטר מהשומן הבטני, שההריונות משפיעים עלינו, ועוד כל מיני משפטי פולקלור חסקי שחר.

FB_IMG_1452015951810

בשנים 2011-2013 נולדו לי שלושה תינוקות קטנים ובשנת 2014 היו לי ריבועים בבטן כמו שלא היו לי בגיל 14. איך? אני עובדת לפי 4 מרכיבים חשובים מאוד ומלמדת אותם בכל מפגש ומפגש. אני אגלה לכם את שלושת המרכיבים הראשונים לשיטה שלי: 1. פעילות אירובית לשריפת שומן. 2. אימון כוח ליצירת גוף מטבולי ("שורף" יותר שומן בזמן מנוחה). 3. תזונה יעודית. המרכיב הרביעי הוא המרכיב הסודי – עליו תילמדו בשיעורים/אימונים.

בעלת תואר ראשון בביולוגיה, בשנים הראשונות עסקתי במחקר בתחום התזונה במכון ויצמן למדע, בעלת התמחות בתחום של ביולוגיה מולקולארית. יועצת תזונה, מאמנת כושר בכל התחומים ומורה לריקוד. כל זה – כדי להקנות את הייעוץ הטוב ביותר ללקוח, שלוקח בחשבון את כל מרכיבי החיים האינדבדואליים שלו. כמו שנאמר "תפקידו של כל סופר הוא לחפור עמוק כל כך בסיפור שלו, עד שהוא מגיע לסיפור של כולם". מכאן לקחתי את עקרונותיי כמאמנת שלך.

מהי הדרכה בשבילך
הדרכה והוראה הם שליחות, אני לא חושבת על עצמי כעל מאמנת כושר אלה אני חושבת שאני פשוט עוזרת לאדם להגשים את החלום שלו, את היעדים שלו, לפעמים זה בספורט ולפעמים בתחומים אחרים של חייו. האימונים הקבוצתיים והאישיים שני מעבירה כוללים הנחיות מדויקות מאוד לגבי כל תרגיל שמבוצע במסגרת השיעור – מה שעוד יותר מעניין, אני מסבירה, אותה הנחיה ניתן להלביש על דברים אחרים בחיי היום יום – ופלאים! גם שם התוצאה משתפרת.

DSCF6207

במהלך האימונים שלי, הקבוצה לומדת על "כללים לביצוע תרגילים" אך אלו בעצם כללים שהם לוקחים איתם ליום יום ומיישמים גם במשרד בעבודה, גם בקניות בסופר, גם בעת שהייה בבית מלון וכך הלאה.

המאמן/המטפל משפר את איכות חייו של המתאמן/המטופל שלו ובו זמנית מגיע להגשמה עצמית, מילוי מצבריו, העצמה אנרגטית שלו, של המאמן, דרך הטיפול והעזרה לאחרים.

heppening halicha 034

ספר לנו על הישג מיוחד שאתה זוכר, רגע מכונן בקריירה שלך או אולי כישלון שחיזק אותך
תזונה "קונבנציונלית",עצות שנשענות על דעות קדומות חסרות כל שחר, העדר ניסיון ותבונה של בעלי מקצוע הרסו את חיי בתור נערה מתבגרת.

כשהייתי נערה, בת 16, צעירה ומלאה, ישבתי מול תזונאית שקיבלה אותי במשכנה המפואר בבית החולים שבו עבדה. אותה תזונאית הייתה רחוקה מלהיות רזה, רחוקה מלהראות מבט שבע רצון, אמרה לי תוך נשיפה לא מבשרת טובות:"נו טוב… אנחנו צריכות להשלים עם מה שיש, עם זה שאף פעם לא יהיה לנו גוף של דוגמנית".

אני בוכה על היום הזה ועל חמש עשרה שנה שביזבזתי מחיי בעקבות אותה עצה גרועה שקיבלתי. ניתן לבנות כל גוף וכל חלום. נקודה.

So many men so many minds אז אחד יגיד שזה בלתי אפשרי, שניים, שלושה, עשרה יגידו שזה בלתי אפשרי. עד שתמצאו את האדם – שיראה לכם את הדרך.

על מה את עובדת כרגע?
עובדת כרגע על אינצקלופדיית תזונה המפרטת את כל סוגי ה"דיאטות" שהתזונה של היום מושתתת עליהן. על ההבנה העמוקה שהציבור איבד היום, שישנן כמה סוגי תזונה, שהשתרשו אצלנו מבחינה היסטורית ומה שאנחנו צורכים ואוכלים היום והאופן בו אנחנו מכינים וצורכים את המזון נגזרות מאותם עקרונות יסוד. וישנם "טרנדים", דיאטות שצצו בשנים האחרונות, "טרנדים" אלו, שיאים שעולים ויורדים, פיקים מדשדשים הינם אופנה חולפת ואינם אוחזים את ההיסטוריה הגסטרונומית בצורה איתנה כפי שנראה לכם היום מהפרסומים שאותם סוגי תזונה נפלאים מקבלים בבאז התקשורתי והרעש האינטרנטי.

איפה את רואה את עצמך מבחינת הקריירה והאימון בעוד 5 שנים
תוכנית בוקר בערוץ 10

DSC_0616

אביזר שהיית לוקחת לאי בודד
הייתי לוקחת איתי קופסה מרובעת בעלת פינות הכי מרובעות שיש. למה? ככה הייתי לוקחת את כל הראשים שלכם איתי. אתם חיים בקופסא, חושבים בקופסא וחולמים בקופסא. 5 שניות מזמנכם – הוכחה לכך שהצדק איתי:

אביזר שהיית לוקח לאי בודד, אתם ישר חושבים: מממ אביזר, אביזר זה חפץ, חפץ אחד ויחיד… מה הייתי לוקח???
אבל אוטומטית אתם לא חושבים – מה הופך את החפץ לחפץ? זה שיש לו גבולות ברורים? זה שלא ניתן לנתק את מרכיבי החפץ מבסיס החפץ? שולחן זה חפץ נכון? ארבע רגליים מחוברות לקרש הופכות אותו לחפץ יחיד. ואם אני ארתך לשולחן הזה 8 רגליים זה עדיין יהיה חפץ? ואם אני ארתך לשולחן הזה 88 רגליים זה עדיין יהיה חפץ? ואם אני אקח פלאפון נייד, ארתך אליו משדר לוויני, ארתך אליו כבל טעינה חשמלי, גנרטור, אעטוף את הכל בציפוי יחיד – זה חפץ אחד? מממ לפי הגדרת "חפץ" נראה לי שכן. במחשבה שניה – מכשיר כזה אני אקח איתי לאי בודד. כזה שעדיין רוטט ומקבל וואטסאפים מקהל לקוחותי. ואז? אפתח עסק מרענן ומשגשג באי בודד.

ולסיום איפה ואיך אפשר למצוא אותך
052-5051929 – עדיפות לפניה בוואטסאפ

עוד משהו שתרצי לספר לנו
קונפוציוס נשאל: "מה מדהים אותך ביותר בבני האדם?"

"בני האדם מאבדים את בריאותם כדי לצבור כסף, ואז הם מאבדים את כספם כדי להציל את בריאותם. בשל מחשבותיהם על העתיד הם שוכחים את ההווה – וכך אינם חיים לא למען ההווה ולא למען העתיד, ובה בשעה שהם חיים כאילו לעולם לא ימותו – הם מתים כאילו מעולם לא חיו"

עוד כתבות עליי: https://ashdodonline.co.il/8460

טלפון: 0525051929 פייסבוק: Pola Revach Official


תוכנית הבוקר עם שי מלול

X