מבצע משטרתי נרחב כנגד טרקטורונים ורוכבי שטח

בעוד אלפי מטיילים גודשים את אתרי הבילוי וחופי הרחצה, עשרות טרקטורונים ואופנועי שטח נעצרו אתמול במהלך פעילות משטרת ישראל בדרום בשיתוף עם רשות הטבע והגנים.
צוות האתר | יום שני - 25/04/16 - 1:08
[ssba-buttons]
מבצע משטרתי נרחב כנגד טרקטורונים ורוכבי שטח

במבצע משולב שמטרתו שמירת ביטחונם של הנופשים בשבילי הטיולים וחופי הרחצה, נתפסו מספר נוהגים ללא רישיון נהיגה, ביניהם קטין, ואף נרשמו על ידי רט"ג מספר דוחות כנגד נסיעה בחוף. "אנו בראשיתו של הקיץ וימי חופשת החג, ולמעשה גם ראשיתם של פעילויות אכיפה למען ביטחונם של המטיילים והנופשים. נמשיך לפעול כנגד אלו שיפרו את החוק ויסכנו את הציבור" ציינו במשטרה.

בפעילות שנערכה אתמול כנגד רוכבי טרקטורונים המסכנים את שלום הציבור, בדגש לחופי הרחצה, נעצרו 27 טרקטורונים ואופנועי שטח. במהלך הפעילות המשולבת בה נטלו חלק שוטרי משטרת ישראל בשיתוף עם רשות הטבע והגנים נרשמו מספר דו"חות והזמנות לדין כנגד בלתי מורשים לנהיגה, נסיעה על החוף, וליקויים בכלי הרכב. תוך כדי פעילות, נתבקש רוכב טרקטורון שנצפה רוכב בסמוך לסוכת המציל לעצור את רכיבתו אך זה בתגובה החל להימלט מהמקום תוך שניידות המשטרה ופקחי רשות הטבע והגנים בעקבותיו כשמעל ראשו חג מסוק היחידה האווירית של משטרת ישראל, עד שנעצר. אז התברר כי זה נוהג בפסילה תוך שמפר תנאי מעצר בית שהושתו עליו גם כן בעקבות נהיגה על טרקטורון לפני חודשים ספורים באשקלון. הנהג, 23, הועבר לחקירה שבסיומה נכלא וכבר הבוקר, בהליך מזורז של חטיבת התביעות, הוגש כנגדו כתב אישום, בקשה להמשך מעצרו עד תום הליכים ובקשה לחילוט ערבויות על סך 30,000 ש"ח.

679663504392828179536אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]