מאי 11, 2021
פלילי

מבצע משטרתי נרחב כנגד טרקטורונים ורוכבי שטח

בעוד אלפי מטיילים גודשים את אתרי הבילוי וחופי הרחצה, עשרות טרקטורונים ואופנועי שטח נעצרו אתמול במהלך פעילות משטרת ישראל בדרום בשיתוף עם רשות הטבע והגנים.

מבצע משטרתי נרחב כנגד טרקטורונים ורוכבי שטח

במבצע משולב שמטרתו שמירת ביטחונם של הנופשים בשבילי הטיולים וחופי הרחצה, נתפסו מספר נוהגים ללא רישיון נהיגה, ביניהם קטין, ואף נרשמו על ידי רט"ג מספר דוחות כנגד נסיעה בחוף. "אנו בראשיתו של הקיץ וימי חופשת החג, ולמעשה גם ראשיתם של פעילויות אכיפה למען ביטחונם של המטיילים והנופשים. נמשיך לפעול כנגד אלו שיפרו את החוק ויסכנו את הציבור" ציינו במשטרה.

בפעילות שנערכה אתמול כנגד רוכבי טרקטורונים המסכנים את שלום הציבור, בדגש לחופי הרחצה, נעצרו 27 טרקטורונים ואופנועי שטח. במהלך הפעילות המשולבת בה נטלו חלק שוטרי משטרת ישראל בשיתוף עם רשות הטבע והגנים נרשמו מספר דו"חות והזמנות לדין כנגד בלתי מורשים לנהיגה, נסיעה על החוף, וליקויים בכלי הרכב. תוך כדי פעילות, נתבקש רוכב טרקטורון שנצפה רוכב בסמוך לסוכת המציל לעצור את רכיבתו אך זה בתגובה החל להימלט מהמקום תוך שניידות המשטרה ופקחי רשות הטבע והגנים בעקבותיו כשמעל ראשו חג מסוק היחידה האווירית של משטרת ישראל, עד שנעצר. אז התברר כי זה נוהג בפסילה תוך שמפר תנאי מעצר בית שהושתו עליו גם כן בעקבות נהיגה על טרקטורון לפני חודשים ספורים באשקלון. הנהג, 23, הועבר לחקירה שבסיומה נכלא וכבר הבוקר, בהליך מזורז של חטיבת התביעות, הוגש כנגדו כתב אישום, בקשה להמשך מעצרו עד תום הליכים ובקשה לחילוט ערבויות על סך 30,000 ש"ח.

679663504392828179536


אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com
כתבות שאולי יעניינו אותך

בהליך מזורז: הצהרת תובע תוגע נגד החשוד במעשים מגונים בבעלת מוגבלות

ישראל אוחיון

הפשיעה ב-2020: פחות גניבות רכב – יותר אלימות במשפחה

ישראל אוחיון

המשטרה עצרה תושב העיר שגנב רכב והעביר אותו לכפר פלסטיני