בשורה לנהגים: כביש משודרג בכניסה הצפונית, פחות פקקים…

לאחר חודשים ארוכים של עבודות אינטנסיביות והשקעה כספית של מיליוני שקלים, נפתח לתנועה חלקו הצפוני של כביש שדרות הרצל

עלי פי הערכה זהירה, אין כמעט נהג אחד באשדוד שלא יצא לו לעמוד בפקקים בכניסה הצפונית לעיר בשעות העומס המוכרות (שעות הבוקר המוקדמות ובשעות אחר הצהריים). הבעיה הלא נעימה הזו צפויה להיפתר באופן חלקי, עם פתיחתו של החלק הצפוני של כביש שדרות הרצל, מצומת בן גוריון ועד לחיבורו לכביש הנמל, שעבר שדרוג משמעותי – הכפלת רוחב הכביש לשני נתיבים בכל כיוון, בניית גשר נוסף בצמוד לגשר הקיים, הסדרת צומת במרכז הקטע המתחבר לאזור התעשייה הכבדה ממזרח ולפארק לכיש ממערב, כביש גישה חדש לפארק לכיש ולמרכז האתגרים ועבודות פיתוח וגינון לאורכו.

הכביש, שנחשב לעורק תחבורה משמעותי ומהווה ציר כניסה נוסף לעיר, הוא חלק מתשתית חשובה מאוד שנבנית כעת על מנת להכיל את תוכנית התחבורה המהפכנית של אשדוד ואת שינוי פני העיר בפרויקטים חשובים כדוגמת קריית הספורט של העיר, תוכניות פינוי-בינוי והפיכתו לזירת פעילות כדוגמת כביש ארלוזורוב בתל אביב.

העבודות עדיין לא הושלמו, שכן בניית הגשר עדיין בעצומו, אך עיקר העבודות כבר בוצעו ובשבוע החולף הופעלו לראשונה הרמזורים בצומת החדש שנפתח לתנועה, ומאפשר מעתה כניסה ויציאה לאזור התעשייה הכבדה וממנה, ברחוב התעסוקה, ולפארק לכיש ופארק האתגרים האתגרים ממערב. בעיריית אשדוד מציינים את המהנדס ארקדי ברובר, סגן מנהל אגף פיתוח ותשתיות, האחראי על הפרויקט, ולאנשי מינהלת תעשייה בראשותו של אפרים בנוב.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך