היום תוכרע האליפות. גורם באשדוד: "זו תהיה מלחמה יותר מכדורסל"

זהו הכל מוכן למשחק מספר 5 בגמר הפליאוף, היום, שני (19.40, אולם זיסמן) בין מכבי רמתן חן למכבי בן אשדוד, שלאחריו תקבע אלופת המדינה בכדורסל לנשים. באשדוד יש כעס רב על רמת חן. גם בגלל העברת 110 כרטיסים בלבד למשחק לאוהדי הקבוצה וגם בגלל החבטה בפניה של קטיה לויציקי על ידי תורנטון מרמת חן, שנזקקה לטיפול בביה"ח ולקיבוע שיניה וכשעד כה אף אחת מרמתן חן לא התקשרה לשאול שלומה. לויצקי לא מוכנה להחמיץ את המשחק. שחקניות אשדוד מגיעות למשחק כשהן יודעות "שיהיו יותר מכות מסלים". היו"ר קריאף : "40 דקות שהן עונה שלמה". לא לשכוח מכבי בן אשדוד היא האלופה המכהנת. יהיה לוהט
קטיה לויצקי
קטיה לויצקי .הק]טנית בדרך לסדרת הגמר עם הקבוצה (צילום: פבל)

יהיה לוהט. לא חם לוהט. שמעתם? לוהט. היום, שני (19.40, אולם זיסמן), יערך משחק מספר 5 בגמר הפליאוף, בליגתה על לנשים בכדורסל, שלאחריו תקבע אלופת המדינה.

כמו זה נראה משחק כדורסל יהיה הדבר המשני. גורם באשדוד סיפר כי בקבוצה כועסים על רמת חן. גם בגלל סיפור הכרטיסים שהועברו וגם בגלל המשחק האגרסיבי של רמת חן, שבעתיו ספגה קטיה לויציקי חבטה בפניה ונזקקה לטיפול בבית החולים.

לגבי הכרטיסים, הרי שברמת חן חוששים מקהל רב שיגיע למשחק מאשדוד ולכן הגבילו את מספר הכרטיסים לאשדוד ל-110, שכבר נחטפו. מאחר ולרמת חן אין מספיק קהל למלא את האולם, הזמינה הנהלת רמת חן ילידם מכפר קאסם כאורחיה. מחווה יפה, אם הכוונה הייתה עבור הילדים. באשדוד טוענים שהכל נעשה בכדי שלא יהיה מקום לקהל של הקבוצה. אגב הכרטיסים הועברו …במונית מרמת חן לאשדוד בכדי לא להגיע למצב שאנשי רמת חן צריכים להסביר את כמות הכרטיסים לאשדוד.

בנושא האחר, הרי שבמשחק מספר 4, ספגה קטיה לויצקי חבטה קשה בפניה מתורנטון מרמת חן. לויצקי הובהלה לבית החולים קפלן, עם חשש לשבר בלסת. לבסוף נקבע כי אין שבר, שיניה קובעו והיא החליטה לשחק. בכלל בנות אשדוד מבינות כי במשחק זה יהיה יותר "מכות מכדורסל", לפי גורם באשדוד וכי אין בכוונתם לעבור לסדר היום על מה שעשו ללויצקי. אגב עד כה לא הגיעה התנצלות או שיחת טלפון לבדוק את מצבה של לויציקי, מטעם מי מרמת חן.

היו"ר טאלי קריאף סיכמה את הכל במשפט אחד: "כל העונה מתרכז ב-40 דקות. מקווה שהבנות שלנו יעשו את הסוף למתוק". דבר אחד אסור לשכוח. מכבי אשדוד בן אשדוד היא אלופת המגינה בכדורסל. זה מחייב.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך