כבוד לאשדוד: משה בן זקן מונה ליועץ הפוליטי של שר הביטחון

המינוי היוקרתי של משה בן זקן לתפקיד היועץ הפוליטי של שר הביטחון משה (בוגי) יעלון, לא הפתיע איש, מאחר ובן זקן ביסס את מעמדו בשנים האחרונות כאחת הדמויות המובילות בליכוד. אותו בן זקן ארגן לא מכבר את "הליכודיאדה", וזכה לשבחים, על כך שהצליח להוריד לעיר הדרומית את רוב מנהיגי הליכוד, לצד מאות פעילים בכירים מרחבי הארץ
כבוד לאשדוד: משה בן זקן מונה ליועץ הפוליטי של שר הביטחון

העיר אשדוד על המפה הפוליטית ברמה הארצית. משה בן זקן (30), אשדודי מוכר מאוד, מונה בשבוע החולף ליועצו הפוליטי של שר הביטחון משה (בוגי) יעלון. כך החליט יועצו הבכיר של שר הביטחון, איציק אשכנזי. הבחירה אושרה על ידי שר הביטחון יעלון עצמו, בתום פגישה שקיים עם בן זקן. מאז עזיבתו של היועץ הפוליטי הקודם בלשכת שר הביטחון, רועי יעקב, עסק איציק אשכנזי בחיפוש אחר מחליף. שמו של בן זקן עלה באופן מיידי כאחד המועמדים הבולטים, בין היתר בזכות מערכת היחסים הטובה בין השניים, שהגיעה לשיאה ב"ליכודיאדה", האירוע המוצלח מאוד שהפיק בן זקן באילת, ושיעלון היה האורח והדובר המרכזי בו.

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון אמר: "אני שמח שגייסנו לשורותינו את משה בן זקן. פגשתי בו מספר פעמים בתקופה האחרונה, והתרשמתי רבות ממנו ומיכולותיו. מצפה לו תקופה מאתגרת ומרתקת מאוד. אין לי ספק שהיכרותו את השטח והבנתו את המצב הפוליטי, יסייעו רבות".
איציק אשכנזי הוסיף: "משה הוא צעיר מבטיח ומוכשר מאוד, עם היכרות עמוקה של הליכוד והפעילים. זהו תפקיד עם אתגר גדול מאוד. אני בקשר עם משה כבר תקופה ארוכה, והתרשמתי מאוד מיכולותיו והכרתו העמוקה את השטח ואת התנועה, שבעיקר באו לידי ביטוי כשארגן את הליכודיאדה. מצפה לו תקופה מרתקת ומהנה מאוד, ואני בטוח שהוא יביא עימו לתפקיד איכויות ויכולות שיסייעו לשר הביטחון".

משה בן זקן אמר: "אני נרגש מאוד לעבוד לצידו של אדם בעל שיעור קומה כמו בוגי יעלון. זהו אתגר גדול מאוד עבורי. הרבה עבודה לפניי, ואני מוכן לה ומצפה לה בקוצר רוח. אני גאה להצטרף לעבודה במשרד הביטחון ועבור שר הביטחון, ולא פחות גאה לייצג בלשכת שר הביטחון את העיר אשדוד ואת כל מה שהעניקה לי".

ממלא מקום ראש העיר עו"ד גבי כנפו, איש ליכוד בכיר, החמיא לבן זקן על המינוי היוקרתי: "בשקט, בצניעות ובענווה חותר משה בן זקן, צעיר אשדודי מוכשר ביותר, את דרכו במעלה הפעילות הפוליטית במפלגת הליכוד. השבוע הוא עושה היסטוריה קטנה כשמונה ליועצו הפוליטי של שר הביטחון משה בוגי יעלון. מחבק ומאחל בהצלחה לכול אורך הדרך".

בן זקן הוא כאמור דמות מוכרת מאוד באשדוד, נשוי למוראל ואב לשני בנים. בעבר היה יועץ ראש העיר לענייני צעירים, נבחר ברשימת הליכוד לכנסת ה-19 במשבצת הצעירים במקום ה-47. הוא זוכה להערכה גדולה מצד ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, על פועלו למען הצעירים באשדוד לאורך השנים.

משפחת בן זקן מוכרת באשדוד בזכות עשייה ציבורית בעיר מזה 12 שנים. "הם ידועים כעוזרים לתושבים שידם אינם משגת מזון, וכל תושב שיש לו בעיה מול הרשויות וזקוק להתייעצות ולאוזן קשבת, יודע שהוא יכול לפנות אליהם", אמר אחד מהקרובים למשפחת בן זקן. משה הוא בין המקימים של עמותת "אוהל עמרם דוד ומשה" ע"ש שמעון דהאן שנפל במלחמת לבנון השנייה, והיה חבר קרוב של משה. בימים אלה, כמדי שנה, עסוקים החברים והמתנדבים בעמותה בהכנת סלי מזון לקראת חג הפסח. בן זקן אמר לסיכום: "את העשייה הציבורית אימצתי מאבי ואמי אלי וריקי, אני רוצה להודות להם ולאשתי שמגבים אותי ומלווים אותי, וכן לגבי כנפו מ"מ ראש העיר שליווה אותי לאורך כל הדרך ועדיין מלווה, ואני שמח על כך".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך