צביקה שרף טרם השיב להצעת ראש העיר לחוזה ארוך טווח

לפני משחק גמר גביע המדינה, הציע ראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסרי לצביקה שרף חוזה ארוך טווח במכבי אשדוד/באר טוביה. שרף לא ענה להצעה וטען כי הוא רוצה להיות מרוכז בגמר. נראה כי שרף יקבל החלטה לקראת סוף העונה כשיבחן את כל ההצעות שיקבל. עד מחר אמור מיקל גלאדנס לקבל הודעה על עזיבתו.

כפי שפרסמנו באשדוד אונליין, ראש עיריית אשדוד ד"ר יחיאל לסרי, הציע ערב משחק הגמר למאמן אשדוד /באר טוביה הצעה להישאר לחוזה ארוך טווח בקבוצה.

שרף עצמו לא הגיב להצעה ובמסיבת העיתונאים לפני הגמר ענה לשאלת אשדוד אונליין בנושא: "עכשיו זה לא הזמן. נחכה לאחר שהגמר יעבור. ראש העיר רואה שאני עושה עבודה טובה ולכן ההצעה". עתה לאחר הגמר מחכים לתשובתו של צביקה שרף.

נראה כי שרף יחכה עם התשובה לקראת תום העונה בכדי לבדוק את כל האופציות שיעמדו בפניו. גורם בקבוצה אגב אמר, יש הבדל בין הההצעה הכללית לבין מה שיקרה במציאות. צריך לחכות ולראות.

היום או מחר אמורה הקבוצה להחליט בעניין מיקל גלאדנס. כרגע זה נראה כי גלאדנס בדרך לקבל הודעת שיחרור וכי הקבוצה תלך על ג'ארד המן שהיתה התלבטות לגביו בגלל שטרם הגיע לכושר משחק. עתה לאחר משחק הגמר יש בקבוצה החלטה ללכת על הומן ולוותר כאמור על גלאדנס.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך