תחזית שבועית על פי התרולוגיה וקלפי הטארוט לשבוע שבין – 12/07/24 ועד – 18/07/24.

טלה: בלבול רגשי מקשה על ההתנהלות שלכם. משהו יושב לכם על הלב. ניתן לומר שבשבוע זה אתם טרודים ולמרות שאתם משתדלים לשדר לסביבה שהעסקים כרגיל, ניתן לראות על הפנים שלכם שהדברים אינם כשורה. הקלפים מייעצים לכם למרות הכול לדבוק באמונתכם, להתמיד בחשיבה חיובית ולשתף אחרים בתחושותיכם ובהרגשתכם.

שור: השבוע מתנהל אצל רבים מכם מאבק פנימי בין השכל הישר לבין הרגש. ביקורת עצמית מחמירה וספקות לגבי פעולה שבחרתם לנקוט, יוצרים אווירה מתוחה. כדי לייצב תהליכים, להרגיע את המצב ולקבל בחזרה את השליטה, יהיה עליכם להקשיב לקול ההיגיון ולפעול ולהפעיל שיקולים שכלתניים ומדוייקים.

 

תאומים: המהות של השבוע הקרוב מדברת על תום של תקופה, סיומו של פרק ואצל חלקכם, יצאה לדרך חדשה. אצל ילידי סוף החודש, ניתן לראות שלאחר תקופה כבדה וחסרת אנרגיות, שחר חדש מפציע והזדמנויות חדשות צצות. באופן כללי: הרגשה של תקופה שחלפה ונכונות לצאת לדרך חדשה תלווה אתכם השבוע.

 

סרטן: רבים מבני מזל סרטן פותחים את השבוע הקרוב באיטיות מסוימת וחלקכם אפילו חווים עצבות שמלווה בירידה באנרגיות ובתחושת קדרות וזקנה. למרות שזה חודש של יום ההולדת, השבוע אין הרבה חשק לשמוח ולחייך. הקלף השבועי שלכם מלמד, שאתם נמצאים בנקודה בה אתם עדיין בשלב של חיפוש כזה או אחר.

 

אריה: המוטיב המרכזי השבוע יעמוד בסימן של אמינות ויושרה. התחושה שמישהו אינו נוהג כלפיכם כך אינה מרפה ומערערת את שיווי משקלכם הרגשי. לצערי הקלפים מצביעים על כך שאינכם טועים ויש אנשים או גורמים כאלה ואחרים שבשבוע זה, אינם פועלים כלפיכם ביושר והדבר עשוי לפגוע בכם.

 

בתולה: תהליך מסוים שמתרחש בחייכם כעת מוביל לשביעות רצון. רבים מבני בתולה נדרשים בשבוע זה להתחבר אל היכולות הגבוהות שלהם. חיבור שכזה, יאפשר לכם לסגור מעגלים ישנים ולפתוח מעגלים חדשים וטובים יותר. השבוע עליכם להפיק את המיטב מהזדמנות מבורכת שבכוחה לחולל שינוי חיובי בחייכם.

 

מאזניים: זהו זמן טוב להתחזק ולשדרג את הביטחון ואת האמונה. המהות של השבוע מלמדת על: בשורה טובה כמו הריון, לידה או חתונה. בנוסף דווקא כעת זה הוא זמן טוב למציאת עבודה ויצירת בסיס טוב לעתיד. באופן כללי: זהו שבוע חיובי  עם הזדמנויות טובות שבאות לידי ביטוי באנרגיות וחשיבה חיובית.

 

עקרב: המוטיב המרכזי שעומד מאחורי הקלף השבועי שלכם מדבר על בדידות שאתם נושאים בלבבכם. תחושת הלבד תקפה גם לאלו שפיזית נמצאים בחברתם של אנשים נוספים שמלווים אתכם בחייכם, כגון בן הזוג, חברים מהעבודה, ילדים וכו'. תהליך זה מלמד על כך שרבים מכם אינם שמחים בחלקכם.

 

קשת: השבוע אתם נדרשים לא לוותר לעצמכם! לדבוק באמונתכם ולהמשיך בנחישות בעשייתכם. עבודה: נושא הפרנסה והקריירה מעסיק אתכם עד מאוד. כבר זמן רב שאתם חשים שהגיע הזמן לבצע מהלך כלשהו שיזרז ויאיץ את תהליך הצמיחה שלכם, אולם מתקיים בכם חשש מסוים שאינו מאפשר לכם להתקדם בקצב הראוי.

 

גדי: השבוע יהיה עליכם להקפיד ולהיזהר מתאונות, נפילות וחבלות – הן בבית והן מחוצה לו. חשוב לציין שיש להיזהר גם מנפילות רגשיות וממצב רוח ירוד. הקפדה וערנות ימנעו כאבים מיותרים. טלטלה רגשית ברמה כזו או אחרת יוצרת חוסר שקט בבית, בעבודה ובתוך הלב פנימה.

 

דלי: המהות של השבוע הקרוב מלמדת על עזיבה וסיום כמו למשל: נטישה של מקומות, פרידה מאנשים, סיום של תפקידים ושינוי של רעיונות ובמקביל יציאה לדרך חדשה. באופן כללי: רבים מבני מזל דלי חשים בלבם כי הגיעה העת לשינוי, והגיעה העת לעזוב את איזור הנוחות ולהתקדם.

 

דגים: שבוע מאתגר בפתח. המבחן השבועי: היכולת להכיל אכזבה, מבלי שהיא תשבור ותרפה את רוחכם. כדי לעשות זאת בהצלחה, מומלץ בשבוע זה לתאם ואף להנמיך ציפיות. באופן כללי: פצעים רגשיים מהעבר צפים בשבוע זה ועולים וזה סימן בעבורכם שהדחקת בעיות והתעלמות מכוונת ממהלכים שעליכם לבצע, אינם הדרך הנכונה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך