במעמד ידידי בתי חב"ד: אשדוד ציינה את יום ההילולא ה-30 של הרבי מליובאוויטש

שלושים שנה חלפו מהסתלקותו של הרבי מלובביץ' שהשפעתו ומנהיגותו רק הולכת ומתעצמת ∙ ידידי חב"ד בעיר, אישי ציבור ורבנים – יחד עם 19 זוגות שליחי הרבי בעיר – התכנסו השבוע באירוע ההילולא המרכזי, בהפקה מושקעת, יוקרתית ומעוררת השראה ∙ אירועים נוספים התקיימו בכל רחבי העיר

ביום ראשון נפתחו אירועי יום ההילולא ה-30 של הרבי מלובביץ' בעיר אשדוד, בהפקה חסרת תקדים, שבה התכנסו יחד ידידי ושותפי בתי חב"ד בעיר יחד עם 19 זוגות השלוחים הפועלים בעיר, סביב שולחנות ערוכים, והצדיעו למנהיגותו של הרבי.

האירוע התקיים באולמי 'אדמה' המוכרים בעיר, ובמהלכו התחברו המשתתפים, באמצעות הפקות תוכן מושקעות ותכנית עשירה במיוחד, לחזונו הכביר של הרבי להאיר את העולם בטוב ולהביא גאולה.

הרב שניאור זלמן גודמן, שליחו הראשי של הרבי לאשדוד, שיתף את הקהל בקשיי הבראשית של הקמת בית ספר חב"ד בעיר ובברכות מיוחדות להן זכה מהרבי.

"חזקה על שליח שעושה שליחותו. נשלחתי לכאן על ידי הרבי וניתנו לי הכוחות לתת לאשדוד את כל מה שהיא צריכה. הרצון להמשיך ולנצל את כל הכוחות הללו, זה מה שמניע אותי להמשיך ולפעול הלאה והלאה", אמר הרב גודמן.

במהלך האירוע קיבלו באי הערב הצצה למפעל השליחות בעיר, באמצעות שיתופים של השלוחים ומקורביהם, שהקשר לחב"ד ולרבי שינה את חייהם, בגשמיות וברוחניות.

עין בקהל לא נותרה יבשה עת ניגשו הרב מרדכי מנשה לאופר, רב רובע י"א ושליח הרבי, עם ידידו מר אבי חסידים הי"ו, ששכל את בנו נאור הי"ד בשמחת תורה, להדליק נר נשמה.

לאחר שהרב לאופר נשא תפילה לשלום החיילים ולשלום עם ישראל, ביקש האב השכול את זכות הדיבור. "לא תכננתי לדבר, אך אני חש צורך לשתף. ברגעים הקשים שעברו על משפחתנו, ועדיין עוברים, מי שלא עזבו אותנו לרגע היו שליחי הרבי המסורים".

"זה שאני עומד כאן לפניכם היום, זה רק בזכותם. תודה לכם שליחים נפלאים, תודה לך רבי!", חתם לקול תשואות הקהל.

במהלך האירוע היו רגעים מרעננים ויצירתיים שהפעילו את הקהל באמצעות קלפי שיח והפעלות אינטראקטיביות, סביב דרכו ומשנתו של הרבי.

משלוחי חב"ד בעיר נמסר: "תודה מיוחדת לעיריית אשדוד בראשות ד"ר יחיאל לסרי, ולחברה העירונית לתרבות הפנאי באשדוד בראשות מר אורן טואיל, שסייעו בקיום האירוע הייחודי".

עוד עדכנו בחב"ד: "בהמשך השבוע התקיימו אירועים נוספים בכל רחבי העיר, בהשתתפות המונים שבאו להתברך, להתחזק ולשאוב השראה ממנהיגותו הבלתי פוסקת של כב' קדושת הרבי, זכותו תגן עלינו ועל עם ישראל, אמן".

צילום: שניאור מור יוסף

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך