ד"ר דניאל סולומון מאסותא אשדוד נבחר לחברות בוועדה הבינלאומית המובילה בתחום סרטן

למרות הניסיון להדיר את רגלי המדע הישראלי בעולם - הישג ישראלי "כחול לבן" מרשים: 40 שנה לאחר הקמתה - לראשונה רופא ישראלי נבחר לוועדה הבינלאומית המובילה בתחום סרטן הוושט. ד"ר דניאל סולומון: "מדובר בזכות ענקית – בתקופה לא פשוטה, המדגישה שגם לרפואה בפריפריה הישראלית יש אפשרות להוביל ברמה בינלאומי "
ד"ר סולומון

לראשונה נבחר רופא ישראלי לכהן כחבר בוועדה הבינלאומית המובילה לנושא מחלות שפירות וממאירות של הוושט. ד"ר דניאל סולומון, מומחה בכירורגיה של מערכת העיכול העליונה מהמחלקה הכירורגית בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד, נבחר לתפקיד היוקרתי, מדובר בוועדה המקצועית העליונה בתחום מחלות וניתוחי הוושט.

פרופ' קשתן, מנהל המערך הכירורגי בביה"ח הציבורי אסותא אשדוד, ציין: "מדובר בהישג מרשים בכל יום, ובמיוחד בשנה בה מנסים להדיר את הרפואה והרופאים הישראלים. זו הבעת אמון משמעותית ברפואה הישראלית ובמחלקה הכירורגית שלנו, המורכבת מהרופאים הטובים והמוכשרים ביותר, המעניקים את מיטב יכולותיהם וידיעותיהם עבור כלל אזרחי ישראל ובפרט עבור תושבי השפלה הדרומית והפריפריה."

ד"ר דניאל סולומון: "זו הזדמנות מרגשת המכירה בסטנדרטים הגבוהיים של כירורגיה אונקולוגית בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד. הצטרפותי מעידה על המחויבות שלנו למצוינות בטיפול במחלות שפירות וממאירות של מערכת העיכול. מחלות הוושט אתגריות במיוחד ודורשת ידע מעמיק ומיומנות כירורגית רבה. הכשרה לניתוחים מסוג זה עוברת דרך לימוד במרכזים המתמחים בטיפול במחלות אלו, השתתפות במספר גבוה של ניתוחים ווביצוע מחקר מדעי בתחום. חברותי בפורום היוקרתי של ה-ISDE מוכיחה שאנו עומדים בשורה אחד עם מרכזים מובילים בינלאומיים. מדובר בהישג מרשים עבור הכירורגיה בפריפריה הישראלית. בבית החולים אסותא אשדוד, אנו מבצעים מספר רב של ניתוחים מורכבים והמחויבות שלנו לטיפול ברמה גבוהה זכתה להכרה מצד הוועדה הבינלאומית של ISDE."

הוועדה הבינלאומית למחלות הוושט, שהוקמה לפני 40 שנה על ידי מומחים בתחום מיפן, אירופה וארה"ב, היא הגוף המוביל לרופאים גסטרואנטרולוגים וכירורגים ברחבי העולם בתחום זה. הוועדה אחראית להוצאת קווים מנחים וניירות עמדה, לארגון והשתתפות במחקרים חדשניים ופורצי דרך, וכן להוצאה לפועל של כנסים בינלאומיים. הבחירה בד"ר סלומון מהווה ציון דרך משמעותי ומחזקת את מעמדה של הרפואה הישראלית בזירה הבינלאומית.

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך