חברת נמל אשדוד מפרסמת את דו"ח אחריות תאגידית לשנת 2023

דוח האחריות התאגידית של הנמל נכתב בהתאם לתקן GRI הבינלאומי, והוא מהווה חלק במגמת החברה לאמץ סטנדרטים ניהוליים מתקדמים. לדוגמא הנמל מפרסם כי יש ירידה של כ-26% בפליטות גזי החממה.
צילום: דניאל מדמוני.

חברת נמל אשדוד מפרסמת את דוח האחריות התאגידית לשנת 2023 אשר מרכז בתוכו את כלל הפעילות שנקטה החברה במהלך שנת הדיווח. הדוח משקף את העשייה החברתית-סביבתית המגוונת של הנמל וכן את הישגי הנמל בתחומים אלו, ביניהם:
• השלמת פרויקט מסוע הגרעינים המסוגל לפרוק עד 1800 טון בשעה
• הוספת אמצעים לפריקה נקייה של מטעני תפזורת
• ירידה של כ-26% בפליטות גזי החממה
• הוספת 2 מיזמים למען הקהילה המתקיימים בשיתוף עם עמותת מהות
• הקמת פורום "נשים למען נשים" לתמיכה בנשות המשרתים במלחמה
• חניכת רציף 21 החדש לאוניות מכולה ואוניות גרעינים
• פתיחת שגרירויות חדשנות חדשות ברחבי העולם
• פתיחת מחזור שני של מאיץ החדשנות

דוח האחריות התאגידית של הנמל נכתב בהתאם לתקן GRI הבינלאומי, והוא מהווה חלק במגמת החברה לאמץ סטנדרטים ניהוליים מתקדמים.

יו"ר חברת הנמל, שאול שניידר:"אנו שמחים להציג את דוח האחריות התאגידית של חברת נמל אשדוד לשנת 2023 . כקודמתה, גם שנת 2023 הייתה מלאת אתגרים ברמה הגלובלית ובעיקר ברמה המקומית ובתקופת המלחמה. אנו גאים לשתף כי עמדנו באתגרים ויכולנו להם. בזכות תושייה, גמישות, יצירתיות ודבקות במטרה של כלל עובדי ועובדות חברת הנמל והנהלתה, שמרנו על תפקודו המלא של הנמל כגוף חיוני למשק ולחברה תוך שמירה ודאגה לביטחון ורווחת כלל עובדינו שרבים מהם הגנו ומגנים על המדינה גם בימים אלה. על אף האתגרים הרבים שליוו אותנו ואת עם ישראל בשנה האחרונה נתנו מענים גמישים ומותאמים ללקוחותינו והמשכנו לקדם את תחומי הקיימות והחדשנות החיוניים להמשך שגשוגו של הנמל ולשימור הנמל כעורק ראשי אשר הכרחי בימי שגרה כמו גם בימי מלחמה"

מנכ״ל חברת הנמל ניסן לוי: "אנו מבקשים להודות לכל אחד ואחת מהעובדים והעובדות בחברת הנמל – על העבודה המאומצת, המסירות, הרצון וההירתמות לפיתוח עתידו כנמל המוביל והמתקדם באגן הים התיכון בתקופה המאתגרת שעוברת עלינו. עבודה זו באה לידי ביטוי גם בדוח האחריות התאגידית שפורסם."

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך