תושב אשדוד נעצר בחשד להפעלת מערך הברחה והפצה של סיגריות אלקטרוניות

משה רוזן, תושב אשדוד, הובא בני בית משפט השלום בבאר שבע בחשד שהפעיל מערך של הברחה והפצה של סיגריות אלקטרוניות משטחי הרשות הפלסטינית אל שטח מדינת ישראל. השופטת אחינועם צוריאל האריכה את מעצרו של החשוד עד ליום 27/06/24 בשעה 12:00

מבקשת המעצר והפרוטוקול עולה, כי במסגרת חקירה שנפתחה כנגד רוזן על ידי יחידת חקירות מכס ומע"מ באר שבע בסיוע של יס"מ מעברים ויחידת יעדים ברשות המסים, עלה החשד כי הוא הפיק מסמכים פיקטיביים והשתמש בשמות בדויים על מנת להסתיר את מעורבותו בהפעלת מערך הפצה של סיגריות אלקטרוניות. במסגרת החקירה נחשפה מעבדה שעל פי החשד משמשת לייצור והכנת סיגריות אלקטרוניות ואינה חוקית.

במהלך חיפוש שנערך נתפסו ג'ריקנים עם נוזלים עליהם כתובים שמות של טעמים, עשרות יחידות של סיגריות אלקטרוניות עם נוזל בפנים ומכונות עם מזרקים המשמשות לכאורה לערבוב הנוזלים עם הניקוטין. כמו כן, נתפסו מאות יחידות של סיגריות אלקטרוניות ומכונות הדפסה של המותג.

עו"ד תומר בנישתי המייצג את החשוד מסר בתגובה: "החקירה בראשיתה, מרשי מסר גרסה מפורטת ואני סמוך ובטוח שעם התקדמות החקירה ובדיקת גרסתו של מרשי יתברר כי לא דבק רבב במעשיו והחקירה שהתחילה בקול תרועה רמה תסתיים בקול ענות חלושה".

עו"ד בנישתי – צילום ניר קידר

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך