"ממלאת פיה מים"

מכתב נוקב נשלח אמש ע"י יו"ר חברת נמל אשדוד לד"ר יורם זבה נשיא לשכת הספנות

שאול שניידר יו"ר דריקטוריון נמל אשדוד "בשעה קשה זו כאשר כולנו מגויסים לילות כימים להמשיך ולתמוך בכלכלה הישראלית ובצרכי מערכת הביטחון, לשכת הספנות בראשותך, מעזה לצאת בקמפיין מכוער ושקרי בעלות של מאות אלפי ש"ח מתוך כוונה לפגוע במאמצי נמל אשדוד וזאת על מנת לסייע לבעלי הון פרטיים שאין להם כל מחויבות למערכת הצרכים של מדינת ישראל"

 

הנדון: קמפיין לשכת הספנות

"נמל אשדוד, הנמל הלאומי של ישראל והיחיד בבעלות מדינת ישראל, פועל באופן רצוף בתקופת המלחמה, גם תחת מטחי טילים בלתי פוסקים תוך גילויי אומץ אזרחי של עובדיו והתגייסות מלאה על מנת לשמור על רצף תפקודי מלא .

עובדי הנמל, אשר שניים מתוכם נהרגו כבר בשבעה באוקטובר ויתר 53 עובדי הנמל אשר התגוררו בעוטף נאלצו לעזוב את בתיהם אולם חזרו לעבודה סדירה תוך מספר שבועות מועט, כמו גם שלושה עובדים שאיבדו את ילדיהם וזאת כאשר 100 מעובדי הנמל מגויסים למילואים, יחד עם עובדים זמניים שגויסו מיד עם תחילת המלחמה, ממשיכים ומעניקים שירות מיטבי, סביב השעון, ללקוחות הנמל .

בנוסף, מעניק הנמל שרותים למערכת הביטחון ופורק אניות בטחוניות במהירות שיא ואף מטפל בצרכי חיל הים האמריקאי ובהכנסת סיוע הומניטרי אשר מדינת ישראל, התחייבה לו וזאת תוך מוכנות להמשיך ולשרת את צרכי מדינת ישראל אם וכאשר תפתח מלחמה כוללת בצפון, מלחמה אשר ברור לכולם שרק נמל אשדוד ימשיך ויפעל גם תחת אש ומטחי טילים, כפי שכבר נעשה במלחמות קודמות ואף במלחמה בעזה.

ההתאוששות המהירה שרשם נמל אשדוד בשבועות האחרונים, במספרי האניות הפוקדות אותו והסחורות הנפרקות, למרות מאמציך הבלתי נדלים לפגוע בו גם בתקופת המלחמה העצימה, מוכיחים למעלה מכל ספק את האמון הרב שרוחשות חברות הספנות הזרות ולקוחות הנמל, יצואנים ויבואנים, לפעילות הנמל ולהנהלתו ואני גאה על כך.

בשעה קשה זו כאשר כולנו מגויסים לילות כימים להמשיך ולתמוך בכלכלה הישראלית ובצרכי מערכת הביטחון, לשכת הספנות בראשותך, מעזה לצאת בקמפיין מכוער ושקרי בעלות של מאות אלפי ש"ח מתוך כוונה לפגוע במאמצי נמל אשדוד וזאת על מנת לסייע לבעלי הון פרטיים שאין להם כל מחויבות למערכת הצרכים של מדינת ישראל ואשר פועלים אך ורק להכניס כסף לכיסם ולהשיא רווחים לחברות הפרטיות אשר ברובן זרות".

עוד נכתב: "במיוחד נכון הדבר בנוגע לנמל הסיני, בבעלות ממשלת סין, ממשלה אשר שותפה לציר הרשע עם רוסיה ואיראן ותומכת חמאס מוצהרת, אשר הורתה לחברת הספנות הלאומית הסינית, קוסקו לא לפקוד את ישראל .

בנושא חרם זה ממלאת לשכת הספנות את פיה מים, ונשאלת השאלה מדוע.

לאחר שקיבלתי אין ספור פניות מגורמים שונים, בכללם חלק מחברי לשכת הספנות, אשר מביעים שאט נפש מהקמפיין הממומן, עולה שאלת הרלוונטיות של הלשכה והאינטרסים אותם היא משרתת.

אנו בנמל אשדוד, נמשיך ונפעל למתן שירות מיטבי ללקוחותינו ולמערכת הביטחון סביב השעון, כפי שאנו עושים החל מהשבעה באוקטובר ונמשיך ונפעל לטובת מדינת ישראל מכיוון שזהו האינטרס העליון והיחיד שלנו.

אחתום את מכתבי בכך שאזכירך שציונות אינה מילה גסה. יחד ננצח" שאול שניידר יו"ר דריקטוריון נמל אשדוד

המכתב נשלח לשרה מירי רגב, שרת התחבורה והבטיחות בדרכים. למר דודו אמסלם, השר לשיתוף פעולה אזורי והשר הממונה על רשות החברות הממשלתיות, מר בצלאל סמוטריץ', שר האוצר, מר ארנון בר דוד, יו"ר ההסתדרות, חה"כ דוד ביטן, יו"ר ועדת הכלכלה ועוד

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך