סוף הסאגה

המכללה האקדמית ע״ש סמי שמעון ( SCE ) תמשיך לפעול באשדוד

בפגישה שהתקיימה היום בין ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ונשיא המכללה פרופ' יהודה חדד, , נדונו מכלול הנושאים  המעכבים את בנית הקמפוס, והובטח לתת להם מענה תוך זמן קצר.

בפגישה בין ראש העיר ד"ר לסרי לנשיא המכללה פרופ' יהודה חדד, הוחלט להמשיך ולקדם ביתר שאת את הקמת המכללה האקדמית ע״ש סמי שמעון ברובע המיוחד.

״טובת אשדוד וצעירי העיר לנגד עינינו", סיכמו השניים.

עיקרה של המחלוקת נבע מאי הבנה באשר לדרישה מוטעית של מחלקות ההנדסה והמשפטית מהמכללה לעמוד בתנאי שאינו קיים זה מכבר. בפגישה שהתקיימה היום הוצעה תוכנית הסרת החסמים להתחלת הבניה של הקמפוס החדש. כמו כן, תואמה פגישת מעקב נוספת בין השניים בעוד שבועיים כדי לוודא שהתוכנית אכן יוצאת לפועל כמתוכנן.

פרופ׳ יהודה חדד התייחס לחשיבות המוסד האקדמי לעיר ותרומתו למשאב האנושי בעיר אשדוד לתעשיה והסביבה: "מצידנו נעשה כל מאמץ לקדם את המכללה בצד האקדמי והפיזי״.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי: "שיתוף הפעולה עם המכללה נמשך כבר 20 שנה, ובהצלחה רבה, והקמפוס העתידי מהווה פרוייקט דגל של העיר אשדוד. אנו פועלים יחד ומלווים מקרוב את הליך הסרת כל החסמים שיאפשר את התחלת הבניה של הקמפוס האקדמי ברובע המיוחד בטווח הזמן המיידי״.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך