שיהיה פסח כשר ובטוח

ד"ר לסרי: "אנו נדרשים לנהוג במשנה זהירות גם אם העיר בשגרה"

ראש העיר ד"ר לסרי בקריאה לתושבי העיר לקראת חג הפסח. הבוקר נערך תרגיל לוודא את שיתוף הפעולה בין אנשי הביטחון העירוני והשיטור העירוני, לבין שוטרי אשדוד. ד"ר לסרי: "התברכנו באשדוד באנשים מצוינים המחברים אותנו לקהילה אחת חזקה בנתינה ובעשייה ביטחונית וחברתית המחזקת את כולנו".
ד"ר יחיאל לסרי.

ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי, פנה היום, שני, ערב חג פסח אל התושבים בקריאה חשובה. ד"ר לסרי:  "גם בחג הזה האתגרים הביטחוניים ניצבים לפתחנו, ואנו נדרשים לנהוג במשנה זהירות גם אם העיר בשגרה.

"כמו עשרות תרגילים שנערכו מאז השבעה באוקטובר, נערך הבוקר תרגיל נוסף לוודא את שיתוף הפעולה בין אנשי הביטחון העירוני בהובלת אריה איטח והשיטור העירוני, לבין שוטרי אשדוד בהובלת מפקד מרחב לכיש נ״מ רועי ולדמן וסגן מפקד תחנת אשדוד רפ"ק אלי מלול.

בחודשים האחרונים בנינו מערך ביטחון נוסף של כיתות כוננות המבוסס על מתנדבים ומתנדבות, המהווים מכפיל כוח עבור כוחות הביטחון ומגבירים את תחושת הביטחון האישי של כולנו. מדובר באנשים צנועים, מסורים ואוהבי אדם, המבקשים לתרום ולפעול כדי שיהיה כאן טוב יותר.

אני מודה לכל אחת ואחד מהם, התברכנו באשדוד באנשים מצוינים המחברים אותנו לקהילה אחת חזקה בנתינה ובעשייה ביטחונית וחברתית המחזקת את כולנו".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך