מפגש מרגש: לוחם צה"ל שנפצע אנושות בעזה במפגש עם פראמדיק מד״א האשדודי שהציל את חייו במסוק

אמיתי ארגמן נפצע אנושות בקרב בבית חאנון, אודי אדרי, פראמדיק מד"א ובאותה עת פראמדיק בשירות מילואים, טיפל בו בפינוי המוסק. שלושה חודשים אחרי הם נפגשו במקרה במוקד הלאומי של מד"א

אמיתי ארגמן נלחם בשירות מילואים בעזה, ואיבד את שתי רגליו בקרב בבית חאנון. באותה העת שירת בשירות מילואים בצה"ל פראמדיק מד"א אודי אדרי, שפינה את אמיתי במסוק מזירת האירוע תוך שהוא נלחם על חייו.

השבוע, ביקש להגיע אמיתי לביקור במוקד הלאומי של מגן דוד אדום בקריית אונו. אודי הזדמן לפגישה במוקד, וכשאמיתי נכנס לחדר והציג את עצמו, הבין אודי שאמיתי הוא הפצוע בו טיפל, וראה אותו לראשונה מאז אותו היום.

במפגש מרגש, דיברו אודי ואמיתי אודות אותו היום וסגרו מעגל. אודי מספר: "התרגשתי מאוד לפגוש את אמיתי. זו הפעם הראשונה שאני פוגש פצוע שטיפלתי בו במילואים. אמיתי הגיע אלינו כשהוא היה פצוע קשה, ונלחמנו על חייו. הוא גיבור".

אמיתי ארגמן, הלוחם שנפצע: "הגענו למד"א ונכנסתי לחמ"ל, שם ראיתי את אודי. כשסיפרתי את הסיפור שלי הוא הבין שהוא טיפל בי במסוק בעזה. התרגשתי מאוד לפגוש אותו".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך