זהירות! נתפסו כ-400 תבניות ביצים החשודות כמוברחות ומסוכנות לבריאות

בעקבות מבצע שערך אגף הפיקוח של מועצת הלול בשיתוף השירות הווטרינרי, במסגרתו נתפסו 396 תבניות ביצים אסורות (11,880 ביצים), השירות הווטרינרי מודיע: ביצים שאינן מפוקחות תברואתית מסכנות את הבריאות. אנא, הקפידו לרכוש ביצים רק ממקור מוסמך בלבד!

אתמול (14/4), במהלך מבצע של אגף הפיקוח של מועצת הלול ובשיתוף השירות הווטרינרי אשדוד, נתפסו כ-396 תבניות ביצים ממקור לא ידוע החשודות כמוברחות. תפיסת הביצים היא חלק מהמאבק בהברחת הביצים שמקורן לא ידוע ועשויות להיות מסוכנות לבריאות הציבור.

כמות הביצים האסורה נתפסה במסגרת הפעילות שמבצעים באגף הפיקוח של המועצה לענף הלול, והאכיפה כנגד הברחות מזון לא מבוקר. "תרגום כמות התבניות מלמדת כי מדובר ב-11,880 ביצים אסורות שהיו יכולות להגיע לשוק, ללא פיקוח וברמת מסוכנות גבוהה" אומרים בעירייה ומציינים כי הנהג נעצר ונלקח מיד לחקירה ואילו אלפי הביצים שנתפסו הועברו להשמדה מידית.

ד"ר משה דהן, מנהל השירות הווטרינרי באשדוד, מרענן את ההנחיות לציבור ומבקש להדגיש כי ביצים שאינן מפוקחות תברואתית מסכנות את בריאות הציבור וכי יש לצרוך ביצים ממקור מוסמך בלבד.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך