היום נפתחת עונת הרחצה באשדוד ה-68 של אשדוד

אם פתיחת עונת הרחצה: חופי אשדוד, זוכים בכל שנה במדד חוף נקי לציונים הגבוהים ביותר וגם השנה זכו כלל שבעת החופים בדגל הכחול –"דגל כחול" תו איכות סביבתי בינלאומי הנבחן בכל שנה ומצריך עמידה במספר קריטריונים בנושא נגישות, ניקיון ואיכות הסביבה

אם פתיחת עונת הרחצה בארץ, כיצד הפכו חופי אשדוד למובילים בישראל ?

שעות הפתיחה לחודש אפריל -7:45-16:15 כך עדכנו בעיריית אשדוד ובאגף החופים

החופים באשדוד הם מהאיכותיים בחופי ישראל ובכך מהווים בראש ובראשונה מקום בילוי אטרקטיבי, איכותי ובטוח עבור תושבי העיר אשדוד .

חופי אשדוד הפכו ליעד תיירותי מוביל המניפים בגאווה 7 דגלים כחולים (המעידים על רמתם וניקיונם ונגישותם).

ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי : "בכל שנה אגף החופים מצליח לשדרג את החופים ולהעלותם לעוד רמה וזוכה למחמאות. הוא מעמיד את חופי אשדוד ברמה הגבוהה ביותר, כולל חופי רחצה מאובזרים ומצוידים בכל המתקנים האפשריים ושומר על רצועת חוף נקייה כל השנה, גם באתרים שאינם חופי רחצה מוכרזים. לחופי אשדוד יצא מוניטין ארצי.

מאות אלפי מתרחצים מגיעים אליהם בעונת הרחצה ונהנים משירותי חוף ברמה הגבוהה ביותר

אשדוד, נחשבת לאחת מערי החוף המובילות בישראל עם רצועת חוף חולית יפה ארוכה ומיוחדת השתרעת לאורך 10.5 ק"מ וכוללת הקפדה שירותי חוף ברמה הגבוהה ביותר הפועלים בחופים המוכרזים וגם הלא מוכרזים".

אגף עם חזון ותוכניות עבודה ועם הפנים לקהילה

עבודת אגף החופים כבר אינה רק לדאוג לשירותי הצלה וניקיון החופים, מנהל אגף החופים אריה תורגמן ביחד עם עובדי האגף, החליטו לתת משמעות גדולה לחופי אשדוד אשר מהווים חלק מרכזי בחיי התושבים ובזכות כך -אגף החופים הפך למודל הארצי בזכות הערף המוסף והחזון שהוא חרט על דגלו ובראשו מתן שירות בטוח ואיכותי "אגף החופים עם הפנים לקהילה אשדוד, הצליחה אשדוד לייצר קהילה מיוחדת בחופיה ולקיים שיתופי פעולה רבים בכל התחומים : ספורט, תחרויות, שמירה על איכות הסביבה, פעילויות ופרויקטים חינוכיים פרויקטים ויוזמות בנושאי הנגשה, אירועים בחופים ועוד.

חופי אשדוד עם 7 דגלים כחולים- תו תקן בינלאומי, בשטחה מתקיימות פועלות קהילת החופים כוללת : מועדוני הגלישה, החברים הפרויקט האוסטרלי, הנערים עוזרי המציל, עמותות למיניהן כגון: אנשי הים התיכון, מחמלי, אקו- אואשן, רשות הטבע והגנים ומתנדביהם, בית הספר הימי שלנו, עמותת זיו נעורים, מועדון גל-גלים של עדי קלנג, קהילה נגישה, יחידות האכיפה, עמותת הגולשים, תיירות אשדוד ופרויקט החופיקס, רשות הספורט על שלל הפעילויות המתקיימות בחוף ועוד.

אריה תורג׳מן מנהל אגף החופים : "בכל שנה אנו נרגשים מחדש לפתוח את עונת הרחצה עם יעדים חדשים במטרה להמשיך ולשדרג את השירות ולשמור על מיתוג חופי העיר אשדוד מהאיכותיים במדינת ישראל ועם שבעה דגלים כחולים המאפשרים בילוי ופנאי איכותי .

בנוסף, הפכנו את החופים לשטח בו ניתן לקיים מניפת פעילויות ימיות , לנבות קהיליות ייחודיות ולשלב את המערכת החינוכית העירונית במטרה להטמיע אצל הדור הצעיר את החשיבות של השמירה על הסביבה הימית ובכלל".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך