ניצחון מרשים לאיריס נפתלי עם 85% אחוזי תמיכה

ניצחון סוחף: איריס נפתלי נבחרה ברוב מוחלט לקדנציה נוספת בראשות ועד העובדים. 85 אחוז הצביעו לרשימה שלה

יו"ר ועד העובדים, מהנשים הבודדות בישראל שמנהיגות קבוצהגדולה של עובדים.ות , נמצאת בוועד מעל 20 שנה מתוכן 10 כיו"ר. זו תהיה הקדנציה ה-3. עם 80  אחוז מהקולות, האישה החזקה של העירייה סחפה אחריה את העובדות והעובדים שהביעו אמון בה ובדרכה. נפתלי אף הצליחה להכניס לוועד עצמו נציגים של סיעתה "ביחד ננצח".

איריס נפתלי: "אני מודה לכל מי שהצביע לי וגם לכל מי שלא הצביע לי. מבחינתי, יום הבחירות נגמר ואני ממשיכה להיות יו"ר הוועד של כל העובדות והעובדים ולפעול למענם בכל הכוח ובכל החזיתות. העשייה הרבה בשנים האחרונות, הדאגה לרווחת העובדים בעירייה המצוינת שלנו תמיד עמדו ויעמדו לנגד עיניי, ונעשה זה כפי שעשינו בצורה נעימה, בשיתופי פעולה ובחיבור בין כל הגורמים שיכולים להניע קדימה תהליכים למען העובדים".

נפתלי היא היו"ר האישה היחידה בארץ ומנהלת ביד רמה ועד שחולש על  3,400 עובדות ועובדים. בעשור שלה בתפקיד היא הובילה מהלכים חשובים לטובת עובדות ועובדי העירייה, רשמה הישגים משמעותיים עם הסכם שכר לסייעות בחינוך, הוסיפה ימי עיון והעשרה, טקסי מצטיינים, דאגה למענקים בחגים, טיפחה תרבות התנהלות נעימה יותר במסדרונות העירייה ועוד. נפתלי אף חיזקה את הקשר עם ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי, ועם יו"ר ההסתדרות, ארנון בר דוד, ורתמה אותם לטובת העובדים במהלכים משני מציאות.

גורם בעירייה ציין כי ניצחונה של נפתלי הוא גם ניצחון אדיר למחנה של ראש העיר , ד"ר יחיאל לסרי, והבעת אמון בדרך שבה שניהם צועדים: "עובדי העירייה הרגישו היטב את השינוי לטובה שהתחולל בעירייה מבחינת התנאים האישיים שלהם, וגם מבחינת סביבת העבודה שהשתדרגה. כמו בבחירות המקומיות, הוכח שעשייה בכוחות משותפים, באחדות, מניבה תוצאות טובות יותר".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך