עבודה. ליגה.

לאחר הפוגה מהמלחמה וחידוש הפעילות, חידשה קבוצת הכדורסל של העירייה את אימוניה. היא סיימה את הליגה למקומות עבודה במקום השלישי.

כחלק מחזון ראש העיר לאורח חיים בריא, חזון חוצה ארגוני המתקיים במוסדות חינוך ומעודד את תלמידי אשדוד לאורח חיים בריא ולפעילות גופנית, גם עיריית אשדוד מגשימה חזון זה הלכה למעשה, וזה מספר שנים שהיא מעודדת את עובדיה לפעילות גופנית, במסגרת חוגית או בקבוצות מגובשות בענפי ספורט שונים. "עובד המאמץ אורח חיים בריא ועוסק בפעילות ספורט, הוא עובד טוב יותר, מרוצה יותר, בריא יותר ושירותו לתושב נעשית במסירות ובאדיבות רבה יותר" אומרים בעירייה.

פעילות גופנית פרטנית מתקיימת באופן עצמאי, במסגרת חוגית ו/או במכוני כושר, אך קיימת גם פעילות קבוצתית לעובדות ולעובדים ובענפי ספורט שונים, המתקיימת כבר כמה שנים במסגרות עירוניות, וחלקם נוטלים חלק בתחרויות ארציות ואף זוכים להישגים. כך לדוגמה פועלות בעירייה קבוצת כדורשת לנשים, קבוצות פולו-קיאק וכדורגל לגברים, קבוצות הליכה וקבוצת רוכבי אופניים אשר זכו להישגים ולפרסים.

לאחרונה, לאחר הפוגה מהמלחמה וחידוש הפעילות, חידשה קבוצת הכדורסל של העירייה את אימוניה ודאגה לשלוח לנו תמונה עדכנית של חבריה. קבוצת הכדורסל של עיריית אשדוד מורכבת מעובדי עירייה וחברות עירוניות, והיא משתתפת פעילה בליגת הכדורסל למקומות עבודה. הקבוצה זוכה להישגים והיא נמנית על שלוש קבוצות הצמרת בליגה. בשנה שעברה, במסגרת הספורטיאדה באילת, השתתפה הקבוצה בכל שלבי התחרות עד לחצי הגמר, והביאה הביתה הישג מרשים – מקום שלישי והרבה כבוד.

בן ציון ולוטקר, עובד עירייה המנהל את קבוצת הכדורסל, גאה על הישגי הקבוצה ונתרגש לחזור ולהתאמן יחד עם חבריו. "עיריית אשדוד, בשיתוף ועד העובדים, מעודדת קידום ערכים של מצוינות במתן השירות לתושב, על ידי הנחלת אורח חיים בריא לעובדי העירייה" הוא אומר ומציין כי "אך טבעי שעירייה, שהעומד בראשה הוא רופא המבין היטב את משמעות האמרה 'פעילות גופנית – התרופה הטבעית', תאמץ אל חיקה חזון שמקדם ערכי בריאות".

יו"ר וועד עובדי עיריית אשדוד, גב' איריס נפתלי, מציינת כי בקבוצות הספורט של עובדי העירייה, פעילים גברים ונשים בשעות הפנאי והן משתתפות במפעלי ספורט ארציים ומקומיים. על קבוצת הכדורסל היא אומרת: "נבחרת הכדורסל של עובדי העירייה, בשיתוף עובדי רשות הספורט והחברה העירונית, היא מהקבוצות המובילות בליגה למקומות עבודה, ובשנים האחרונות היא מביאה לנו הישגים רבים".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך