מגשימים יעד

אגף אשפוז חדש בבית הדר יהפוך אותו לאחד הגדולים מסוגו בישראל עם 400 מיטות

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי: "אגף אשפוז חדש ובו 100 מיטות אשפוז נוספות נבנה בבית החולים השיקומי המשכי בית הדר. ביחד עם בניית מגדל האשפוז בבית החולים אסותא שיכפיל את מספר המיטות ל-600, אשדוד תספק לתושביה מענה רפואי והמשכי כולל וחשוב קרוב לבית. מדובר בהמשך הגשמת היעד והפיכת אשדוד לנותנת שירותי הבריאות הגדולה במרחב".

בית החולים השיקומי המשכי "בית הדר" באשדוד, החל בימים אלו בבניית אגף אשפוז חדש. הבנייה צפויה להסתיים בעוד כ-20 חודשים, ובסיומה יתווספו 100 מיטות אשפוז נוספות לבית החולים, שיכלול בסוף התהליך 400 מיטות. כחלק מלקחי הסבבים האחרונים ומלחמת חרבות ברזל, האגף החדש יהיה ממוגן כולו וייתן מענה רפואי ואשפוזי במבנה ממוגן לכלל מיטות בית החולים.

חה״כ ינון אזולאי שיבח את פעילות בית החולים אשר נותן מענה לכלל האיזור ביעילות ובמקצועיות, ולמרות כל הקשיים לקח על עצמו למגן את את בית החולים, תפילתינו שלא נזדקק למיגון זה. וחובתינו לעשות כל שביכולתנו כדי להמשיך, לייעל, ולהרחיב את בית החולים למען אותם הזקוקים לו.
בדבריו שיבח ח״כ אזולאי את ראש העיר יחיאל לסרי שנרתם ולקח זאת באופן אישי על מנת לקדם את הרפואה בעיר אשדוד בכלל ובבית החולים בפרט.

"מר"ג בית הדר" הוא בית חולים ציבורי המשרת בעיקר את תושבי אשדוד, ומוגדר כבית חולים שיקומי המשכי המטפל באלפי מטופלים בכל שנה. בבית החולים, שהוקם ב-1998, פועלים כיום חטיבת שיקום אורתופדי ונוירולוגי, הנותנת מענה לכל צרכי השיקום, חטיבת מונשמים ונתמכי נשימה מהגדולות בישראל, מכון דיאליזה, מכון פיזיותרפיה, מכון ריפוי בעיסוק ומרפאות נוספות.
לסרי הוסיף:
"הודיתי למנהל בית החולים, טל תורג'מן, על העבודה הנפלאה שלו ושל הצוותים שלו בסיוע לאנשים ברגעים הקשים ביותר. יש באנשי בית החולים שילוב של מקצוענות וחמלה, המוביל אותו קדימה ומבטיח לכל אחד את הטיפול הטוב ביותר". טל תורג'מן, מנכ"ל בית החולים: ברצוני להודות לראש העיר ולאגף הנדסה אשר הודות להחלטותיהם מתאפשרת בניית האגף. אנו גאים על היותנו בית החולים השיקומי העירוני. אנו שותפים למאמץ הלאומי במתן מענה לצרכי השיקום שהתרבו עקב מלחמת חרבות הברזל. נמשיך לשרת את תושבי העיר והסביבה בשגרה ובחירום.

אגף האשפוז החדש יהפוך את המר"ג לבית החולים הגדול מסוגו בדרום ומהגדולים בישראל. בנייתו התאפשרה בזכות עזרתו הרצופה של ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי, תמיכת מועצת העיר ובהובלת אגף ההנדסה בראשות מהנדס העיר רולנדו רייטר.

עובדים בו מספר רב של רופאים, אחיות, פיזיותרפיסטים, מרפאים בעיסוק, דיאטניות קלינאית תקשורת ועובדות סוציאליות, יד ביד עם קבוצה נפלאה של מטפלים ומטפלות מסורים. יחד, הם נותנים שירות רפואיים, שיקומים וסיעודיים מתקדמים לתושבים המתגוררים באזור רחב הידיים בין אשדוד במערב לקריית גת במזרח, ודרומה עד אילת.

ראש העיר סיכם:
"הוצאנו היום לדרך את התחלת בנייתו של אגף אשפוז חדש בבית החולים השיקומי המשכי "בית הדר", שיוביל להפיכתו לבית החולים הגדול מסוגו בדרום ומהגדולים בישראל. במסגרת הבנייה יתווספו עוד 100 מיטות אשפוז ובית החולים יכלול בסך הכל 400 מיטות, שייתנו מענה ותגבור לשאר המחלקות בבית החולים. בין היתר, מענה רחב מאוד לצורכי שיקום, החשובים ביותר בימים אלה של לחימה. יחד עם בניית מגדל האשפוז בבית החולים אסותא שיכפיל את מספר המיטות ל-600, אשדוד תספק לתושביה מענה רפואי כולל וחשוב קרוב לבית. מדובר בהמשך הגשמת החלום והפיכת אשדוד לנותנת שירותי הבריאות הגדולה במרחב. תודה לכל העוסקים במלאכה. יחד, נעשה ונצליח".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך