הישג מרשים

לאחר 3 חודשים: הגיע לסיומו מבצע מהגדולים בארץ – מבצע לומדים בטוח באשדוד

לפני 3 חודשים יצא לדרך מבצע לומדים בטוח, מבצע מהגדולים בארץ של הצבת ממ"מים - מרחבים מוגנים מוסדיים במוסדות החינוך בעיר בהם לא היה מיגון מיטבי, במטרה לאפשר לתלמידים ללמוד בבטחה

בתקציב של 40 מיליון ש״ח. כלל מוסדות החינוך בעיר עומדות בתקן פיקוד העורף.

בבניית והצבת הממ"מים זכו מספר יזמים, דבר שאיפשר לפרויקט להתקדם בקצב גבוה מאוד, ובפרק זמן של 4 חודשים הוצבו 20 ממ"מים ונבנו 70. אשדוד מובילה במתן מיגון תיקני לכלל תלמידי העיר שישהו בבתי הספר בזמן חירום, אם תחת מיגון תיקני מלא – ממ״דים/ מקלטים, או תחת הנחיות מיגון מחמירות של הנהלת העיר – ״הכי מוגן שיש״ שתי תקרות ושני קירות.

חשוב לציין, כל התהליך התבצע בשיתוף ובאישור פיקוד העורף, והמרחבים המוגנים שנבנו / הוצבו עומדים בתקנים ובדרישות של פיקוד העורף.

הפרויקט התבצע בהשקעה של 40 מיליון ש"ח, בהובלה מקצועית וחרוצה של מנהל אגף ביצוע וסגן מהנדס העיר עמית אלגמיל, מנהלת אחזקה ובינוי במוסדות חינוך חופית סיוון גל ים ומנהל אגף אחזקה משה קוידא, והוא פרויקט יחיד מסוגו בישראל שרשות עירונית מבצעת.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך