השר מזהיר: "תווצר כאן מערבולת איומה של רעל שיתכן ותהרוג את כולנו"

לאחר ההפגנות הקשות אמש בסמוך לביתו של ראש הממשלה בירושלים, הגיב השר חיילי טרופר בפוסט ארוך כנגד המפגינים שהחליטו להבעיר את השטח בזמן מלחמה

אמש, ביום ה- 3 ברציפות הגיעו להפגין אלפי בני אדם נגד החלטות הממשלה ובכלל בתקווה להפלתה.

בעקבות כך, בפוסט ארוך שפרסם בעמוד הפייסבוק שלו כתב השר טרופר (שר בלי תיק) מילים קשות כנגד המפגינים: "המחאה האלימה היא ביטוי נוסף לרוח הרעה שהחלה מנשבת כאן וניתן למצוא אותה גם בשפתו של אחד מראשי המחאה שקבע, שגנץ ואייזנקוט אחראים למותם בייסורים של החטופים והחטופות ואז תקף באופן אישי ונמוך את אייזנקוט, שאיבד את בנו תוך כדי מלחמה. שכל אחד יחשוב כיצד הוא היה מגיב, אם התקפה כזו על אב שכול היתה מגיעה מצד אחר של המפה הפוליטית. האם הייתם שותקים? האם זו האלטרנטיבה שאתם מציעים לחברה הישראלית? מי שרוצים להעמיד אלטרנטיבה להנהגת המדינה, לא יכולים להיות תמונת מראה שלה."

עוד הוסיף וכתב השר טרופר: "אני לא מרגיש חלש או מפוחד. נדמה לי שעמדתי בחיי מול מספיק מחבלים במרחק של הלבן בעיניים, ולהבדיל, התמודדתי עם כמה קשיים ואתגרים בחיים, כדי שלא יישאר בי פחד עבור יריבים פוליטיים. נדמה לי שעברתי כמה דברים בחיים בכלל, ובשדה הפוליטי בפרט, כדי שאדע שלא מדובר בחולשה. זו פשוט לא דרכי. ככה בהיר, פשוט ולגמרי חזק ובטוח. אני לא שונא. אני לא מתיז רעל ואני משתדל שלא לגדף את מי שחושב אחרת ממני. להוות אלטרנטיבה משמעותה להציע משהו אחר לחברה הישראלית. זה יהיה עצוב מאוד אם האלטרנטיבה תהיה לא יותר מחיקוי דהוי או תמונת מראה של הצעת הרעל שמוצעת בחלקים מהצד הפוליטי היריב. נשבר הלב על הלוחמים שמחרפים את נפשם בעזה, ואם מתעדכנים בחדשות, שומעים שהעם ששלח אותם שוב נקרע מבפנים."

בדבריו ציטט השר יועץ  שאמר דברים קשים ולדבריו "יועץ אסטרטגי מוכר אף מגדיר את הדרך שמתעקשת לשמור עלינו כאן ביחד כ"ממלכתיות רעילה". הוא בעצם טוען שמול הרעל מצד אחד, צריך להגיב בהתזת רעל מצד שני. זה אכן מבטיח שתווצר כאן מערבולת איומה של רעל שיתכן ותהרוג את כולנו. ממלכתיות זה לא. יש שטוענים שמי שלא תוקף בבוטות את יריביו, הוא בעצם חלש ונרפה או שהוא מתנהל מתוך פחד. בעולם של השונאים מי שלא שונא, הוא בהכרח חסר עמוד שדרה. הרי לא יכול להיות שזו פשוט עמדתו. כמה מגוחך המדד לכוח או אומץ על פי מי שתוקף מגעיל יותר ונמוך יותר."

צילום: צילום מסך ערוץ הכנסת 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך