נבחרת הרובוטיקה של אשדוד כובשת את הפסגה

נבחרת הרובוטיקה HYDRA מאשדוד עושה זאת שוב והפעם היא חוגגת ניצחון מרשים באליפות הארצית ,FTC שם זכתה במקום השני המכובד ובפרס CONTROL AWARD היוקרתי, על התכנות המופלא של הרובוט. אשדוד גאה ומתכבדת בכם!
תמונות באדיבות מנהל החינוך אשדוד

מנהל החינוך באשדוד ונבחרת הרובוטיקה העירונית שלנו, חוגגים לאחר הזכייה בפרס CONTROL AWARD היוקרתי, על תכנות רובוט מנצח. הנבחרת שלנו, המורכבת משמונה תלמידים מוכשרים ממספר בתי ספר בעיר: אליאור יוספי, איתן קרבץ, אריאל גבאי, מאור מישוק, מיכאל בוקבסקי, נועם פימה, אביאל אבו ושגיב ז'ורנו, עבדה ימים ולילות תחת הדרכתה של המנטורית אלחנדרה פילניק.

ההצלחה המרשימה הגיעה לאחר זכייתם בשלב המוקדמות (גם במקום השני), והיא תוצר של שילוב מיוחד בין למידת עצמית ולמידת עמיתים, גישה שאפשרה לצעירים לחקור, לפתח ולבנות רובוט שהדהים את השופטים ואת הקהל כאחד. 

התלמידים עבדו כל השנה כולל בחודשי הקיץ, תכננו ובנו את הרובוט כך שיוכל לבצע את כל הפעולות הנדרשות ע"י ארגון first, החל מהעברת חפצים מנקודה לנקודה ועד להעפת מטוסי נייר, כאשר הוא נוסע במהירות ומצויד בגלגלים מיוחדים שבעזרתם הוא יכול לנוע גם לצדדים.

המסע של HYDRA בתוכניתFIRST , תרם רבות לא רק לחיזוק יכולותיהם הטכנולוגיות, אלא גם טיפח בהם רוח חברתית ואחריות קהילתית. HYDRA היא יותר מקבוצת תחרותית, היא מהווה מקור השראה לדור הבא דרך תכניות ייחודיות, כמו HYDRA ACADEMY ו-,HYDRA KIDS  שמטרתן לפתח דור חדש של מהנדסים, חוקרים, מתכנתים ויוצרים.

הזכייה של HYDRA היא פרק נוסף בסיפור ההצלחה של קהילת הרובוטיקה באשדוד, ותהווה השראה לרבים ברחבי העיר והארץ. הצלחתם היא תוצאה של מסירות, חדשנות ועבודה קשה, ועל כך אנו מודים להם מעומק הלב. הנבחרת ביקשה להגיד תודה מיוחדת למנהל המרכז הטכנולוגי אשדוד, למנהלת אגף החינוך העל יסודי בעיר ולראש מנהל החינוך באשדוד מר אריה מימון, על תמיכתם ועידודם לאורך כל הדרך.

הישגיהם של חברי הנבחרת מדגישים את הפוטנציאל הטמון בבני נוער של אשדוד ומראים לנו שעם עבודה קשה, שיתוף פעולה וחזון, "השמיים הם הגבול"! אשדוד גאה בבני הנוער הכישרוניים ושולחת להם תודה בשם כל העיר. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך