הרבנים הראשיים של אשדוד בקריאה לא להשתמש בנפצים

הוזמה היא של הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית, שפנה לשניים. במכתב הם כותבים: "בפרט בעת הזו, כאשר אנו בתקופה רגישה בארץ ישראל, וקולות נפץ מבהילים את כל הסובבים".

הרבנים הראשיים של אשדוד הרב יוסף שיינין והרב חיים פינטו יצאו בקריאה להתרחק מכל סוגי הנפצים המשמיעים קול נפץ: "אנו בתקופה רגישה וקולות נפץ מבהילים את כל הסובבים מאימת המלחמה, המביא לתחושת פחד וחרדה בקרב הציבור". כך הוידעו השניים לקראת פוירם.

מיוזמתו של הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית, פנה לרבני הראשיים הרב יוסף שיינין והרב חיים שמעון פינטו שיצאו ב"קריאת קודש" להורים והמחנכים כאחד להזהיר גדולים על קטנים להתרחק מכל סוג שהוא של נפצים המסוכנים, להימנע משימוש בהם ובוודאי מהפצתם אשר זה בגדר "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם".

במכתב הם כותבים: ובפרט בעת הזו, כאשר אנו בתקופה רגישה בארץ ישראל, וקולות נפץ מבהילים את כל הסובבים מאימת המלחמה, המביא לתחושת פחד וחרדה בקרב הציבור בעקבות המצב בו אנו שרויים.

אשר על כן, אנו קוראים להורים ולמחנכים לפקוח עיניהם ולהרחיק את הילדים מכל שימוש מנפצים המשמיעים קול נפץ ולהפעיל את כל כובד השפעתם, על מנת למנוע מהילדים שימוש בחומרים אלו, בלא יוצא מן הכלל.

את המכתב מסיימים בברכה: יהי רצון שלא ישמע עוד שוד ושבר בגבולנו ושב יעקב ושקט ואין מחריד, נרבה בלימוד התורה וקיום מצוותיה וימים אלו יהפכו לששון ולשמחה, הקב"ה ירחם על עמו ישראל ויראנו נסים ונפלאות בזמן הזה כבימים ההם, ובא לציון גואל במהרה בימינו אמן.

על המכתב חתומים: הרבנים הראשיים רבי יוסף שיינין רבי חיים שמעון פינטו. המכתב פורסם בבתי הכנסת ובמקומות מרכזיים לתועלת הכלל והפרט.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך