העם הטאיוואני למען ישראל

משרד הכלכלה והתרבות של טאיפיי (בירת טאייוו'אן) בתל אביב, החליט לתרום בשם העם הטאיוואני, סכום כסף מכובד לשלטון המקומי בארץ, לחיזוק צורכי הביטחון ברשויות המקומיות
צילום: מרכז השלטון המקומי

בעקבות מלחמת "חרבות ברזל", העם הטאיוואני מציג עמדת תמיכה ברורה בישראל. הדברים באו לידי ביטוי השבוע, כאשר משרד הכלכלה והתרבות של טאיפיי החליט לתרום לשלטון המקומי בישראל, סכום כסף מכובד שיאפשר הקמת מערך תקשורת לוויני, הכולל מכשירים וחמ״ל אחוד לשעת חירום, לטובת חיזוק צורכי הביטחון וההגנה העירוניים ברשויות המקומיות.

מדובר בהבעת סולידריות של העם הטאייוואני עם מדינת ישראל ואזרחיה, ומהווה עדות לקשרים החזקים בין שני העמים. עם קבלת התרומה במרכז השלטון המקומי, תיקבע החלוקה התקציבית לשש הרשויות שנבחרו.

חיים ביבס, יו"ר מרכז השלטון המקומי: "התרומה של משרד הכלכלה והתרבות של טאיפיי בתל אביב, היא ביטוי לסולידריות ולרעות בינינו. התרומה תאפשר לרשויות המקומיות לחזק ולהרחיב את תחושת הביטחון האישי של התושבים ברשויות המקומיות. אנו מביעים את תודתנו הכנה מעומק הלב לעם הטאייוואני על תמיכתו האיתנה בנו".

ראש הנציגות הטאייוואנית, אבבי יא פינג לי, מחזקת את הסולידריות עם ישראל, אמרה כי "טאיוואן שותפה מלאה של ישראל בבניה מחודשת של הבית והתקווה".

אריאלה רוזנטל, מנהלת קשרי החוץ של עיריית אשדוד, מציינת בדרך אגב כי לטאייוואן יש קשרים מיוחדים עם אשדוד, לאור כך שהעיר מציעה מניפה רחבה של אפשרויות כלכליות ומסחריות, הן כנתיב תובלה ימי והן כמרכז לוגיסטי ארצי.

בתמונה:
יו"ר מרכז השלטון המקומי מר חיים ביבאס, מקבל את נציגי משרד הכלכלה הטאייוואני בראשות פינג לי, במרכז השלטון המקומי. ראשון מימין אריה איטח – ראש אגף הביטחון של עיריית אשדוד.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך