מנכ״ל נמל אשדוד "הנמל ערוך ומוכן לכל מצב חירום, גם אם תהיה הסלמה בצפון"

"מ- 7 לאוקטובר פעלנו במתכונת של שגרת חרום ושמרנו על רציפות תפקודית לטובת המשק הישראלי": אלי בר יוסף מנכ"ל בפועל של נמל אשדוד אמר הבוקר בוועידת ישראל לניהול שרשרת האספקה

אלי בר יוסף, מנכ"ל נמל אשדוד השתתף בוועידת ישראל ה-24 לניהול שרשרת האספקה, בה השתתפו בכירים ומקבלי החלטות מתחום התשתיות והנמלים. הוועידה נועדה לגלות תובנות, אסטרטגיות ומסגרות חובה עבור מנהיגי שרשרת האספקה ומנהלי שרשרת האספקה כדי לחשוב בגדול, לבצע מהלכים נועזים ולהניע השפעה אמיתית בתוך הארגונים שלהם, כמו גם לבנות שרשראות אספקה ברות קיימא ורווחיות בעולם דינמי ובלתי צפוי.

אלי בר יוסף השתתף בפאנל בכירים אשר דן ברציפות עסקית בעת משבר: 'חישוב מסלול מחדש' בהשתתפות מוטי לוין, מנכ"ל Haifa Group, דורון רוזנפלד, מ"מ מנכ״ל קימברלי קלארק וסיגל מנהיים קצוביץ', מנכ"לית DSV ישראל.

אלי בר יוסף אמר במסגרת הפאנל: "הנמל אחראי על 40% מהמטענים במדינת ישראל, בשישה סגמנטים שונים. מ-7 באוקטובר פעלנו במתכונת של שגרת חירום ושמרנו על רציפות תפקודית לטובת המשק הישראלי. אנחנו מורגלים לצערי בעבודה תחת איומי הטילים. הנמל מתפקד מתחילת המלחמה ושומר על רציפות תפקודית, כאשר הנמל מוגדר כמתקן חיוני וקיומי למדינת ישראל וגם ערוך ומוכן לכל מצב חירום, גם אם תהיה הסלמה בצפון.

אני גאה במערכת שלנו ובעובדים אשר מתנהלים בצורה מופתית ומורגלים בסבבי לחימה."

עוד הוסיף כי: "הנמל משקיע רבות בתחום הטכנולוגיה והחדשנות ומלווה את חברות הטכנולוגיות החל משלב הניסוי ועד שלב ההשקעה, על מנת לקבל ערך מוסף שישווק לעולם הנמלים הבינ״ל על בסיס הצלחה מוכחת בנמל אשדוד. נכון להיום הנמל השקיע ב 3 חברות סטארטאפ הפועלות באופן שוטף בנמל על המדוכה חברות נוספות. הנמל פועל בהתמדה להרחיב את תחום החדשנות כחלק חשוב מהאסטרטגיה העסקית התחרותית שלו."

צילום: פבל טולצינסקי 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך