תמיכה מלאה

סיעת אור השחר באשדוד תומכת ביחיאל לסרי: "פעל רבות למען העדה"

אתמול נערכה חיובית בין הצדדים ובה הודיעו נציגי "אור השחר באשדוד" כי יתמכו ביחיאל לסרי לקדנציה נוספת בראשות העיר

"שמחנו לפגוש את ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ולשתף אותו בהחלטה שלנו לתמוך בו לראשות העיר בבחירות שייערכו ב-27.2. זה לא סוד שלסרי תמיד ניצב לצדנו, סייע בכל בקשה ושמר איתנו על קשר רציף לא רק בעת בחירות. ראש העיר פועל רבות למען העדה ויש לנו מקור גאווה משלנו בעיר הכי יפה בארץ", אמרו נציגי סיעת אור השחר באשדוד.

עוד אמרו הנציגים: "יש לנו הערכה עצומה לראש העיר יחיאל לסרי, ויחד איתו נמשיך לקדם את העיר בכל תחומי החיים ולפעול גם למען הדורות הממשיכים שקבעו את ביתם בעיר. אנו קוראים לכולם להצטרף אלינו כדי להמשיך בעשייה ובתנופה שבהן נמצאת העיר כבר 15 שנה".

עוד הוסיפו הנציגים: "זה לא סוד שד"ר יחיאל לסרי ניצב לצדנו, סייע ותמך בכל בקשה ושמר איתנו על קשר רציף ולא רק סמוך למערכות הבחירות. ראש העיר פועל רבות למען הקהילה ותושביה ובכך מהווה מקור לגאווה בעיר, מגוונת ומאוזנת מהיפות בארץ. לחברי סיעת "אור השחר באשדוד" יש הערכה עצומה לראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, ובע"ה ביחד, כשותפים במועצת העיר, נמשיך בעשייה קהילתית וחברתית ונקדם את העיר בכל תחומי החיים למען הדורות הממשיכים שקבעו את ביתם בעיר".

ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי: "שמחתי לפגוש את בכירי קהילת יוצאי הודו באשדוד, שהקימו את סיעת ״אור השחר״, שחרטה על דיגלה את ייצוג צורכי הקהילה במועצת העיר.  ראשי הסיעה הודיעו לי על תמיכתם במועמדותי לראשות העיר, וזאת בהמשך לקבלת הפנים החמה לה זכיתי בשבוע שעבר, בכנס יסוד הסיעה המרשים, שהפגין את עוצמות הקהילה הנפלאה של יוצאי הודו באשדוד".

עוד הוסיף ראש העיר: "אשדוד היא בית לעדה, שבניה ובנותיה תורמים בכל תחומי החיים ומבטאים את כישרונם הייחודי לטובת הכלל. במשך שנים צעדנו יחד ושמרנו על המסורת המחברת את כולם לכאן, והיינו שותפים לתהליכים מרשימים בהובלת בני העדה ולטובתה. נמשיך להשקיע בעדה ההודית וליהנות מיופיה, הדרה וקסמה המיוחד".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך