טקס "האוסקר" 2023 של מנהלת רבעים סיטי ומע"ר

ביום שלישי האחרון, באודיטוריום מרכז כיוונים, מנהלת רובע הסיטי והמע"ר קיימה כנס סיכום לשנת הפעילות 2023 והצגת תכניות עבודה לשנה הבאה, והעניקה תעודות הוקרה לחבורת הפעילים, תושבי הרובע, אשר עושים ככל יכולתם לשיפור הסביבה.

בכנס התושבים שהתקיים ביום שלישי בערב, השתתפו כ-120 תושבים ופעילים ובסיומו נערך טקס חגיגי (דמוי "אוסקר") וחלוקת תעודות הוקרה לאנשים אשר בלטו בעשייתם ובתרומתם המשמעותית לקהילה בשנת 2023. להלן הזוכים:

אזור הסיטי – גב' לורה ג'רד, מר אלי קיקוז ומר משה כחלון.

מע"ר דרום – מר שמואל גולן ומר יהודה זנו.
מע"ר צפון – גב' פאני פריד ומר מוטי גרוסמן.

כן הוענקו תעודות לגב' ענת קוטלר עזר – רכזת מעורבות חברתית מקיף ז' ולמר עופר עמר – ראש מחלקת אשפה ברשות.

הכנס כלל סיכום של פעילות במינהלת בשנת 2023 והצגת תכנית העבודה לשנת 2024, הרצאה והיכרות עם תפקידו של השוטר המקומי ובעלי תפקידים המוצבים ברובע, מופע אומנותי וברכות מפי מר שלמה רוטנברג – ראש מינהל התפעול ואורח הכבוד, שדיבר על הפעילים ועל הזוכים בתעודות ההוקרה, אשר משקיעים כל השנה למען הקהילה ועושים ככל יכולתם למען החיים בסביבה טובה יותר. כולם כמובן מתגוררים ברובעים סיטי ומע"ר ובטקס ההוקרה צוינו כמי שמגלים אכפתיות, חדורי מוטיבציה וממוקדי מטרה ופועלים בכל רמ"ח איבריהם למען אזור מגוריהם.

יעקב ביטון, ראש מינהלת רובע הסיטי והמע"ר, מבקש להודות מקרב לב לכל המשתתפים וגם לכל אלה שלא הצליחו להגיע לכנס החשוב. תודה מיוחדת הוא מסר לכל מי שסייע בארגון הערב הנפלא – לצוות מינהלת הרובע, למרכז כיוונים ולמשרד ראש מינהל תפעול. תודה אישית לילדי מקהלת "פרחי החיים" מאשדוד על הופעתם המופלאה. ביטון: "זכות גדולה לשרת את תושבי הרובע ואנו עושים כל מאמץ על מנת להעניק את מיטב השירותים לתושבים ולרובע. אנו כאן בשביל התושבים ולמענם, בימים של שגרה ובעתות חירום, ושמח על שיתופי הפעולה עם כל מי שמוכן לפעול למען הקהילה".

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך