כיצד פתרו את בעיית החנייה של עובדי אלתא?

הפתרון המאוד יצרתי כולל אישור לחניה ...בית העלמין עד הקמת מגדל חניה מיוחד.
ראש העיר ד"ר לסרי...ויו"ר ועד העובדים של התעשייה האווירית, יאיר כ"ץ,

בפגישת עבודה שנערכה השבוע לטובת קידום נושא בעיית החנייה של אלתא, הועלו פתרונות יצירתיים מצד העירייה ובהם מתן צו הרחבה זמני לשימוש בחנייה בשטח בבית העלמין למשך כחמש שנים. מהלך כזה, ייתן מענה למצוקה וכך במקביל ייבנה מגדל החנייה המבוקש על ידי אלתא, שאמור לפתור את בעיית החנייה הקיימת כיום.

התרחבות וצמיחת אחד העוגנים הכלכליים של העיר אשדוד הובילה גם למצוקת חנייה, ונושא זה עמד במוקד הפגישה שנערכה בין ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי, לבין יו"ר ועד העובדים של התעשייה האווירית, יאיר כ"ץ, וחברי הוועד של אלתא ליאת אילוז והמזכיר איתי ברנט.

ב"אלתא" ביקשו לקדם כפתרון את הקמתו של מגדל חנייה נוסף על שטח החנייה הקיים, אולם הבינו כי מהלך כזה ומשך הזמן של הוצאתו לפועל יוביל לכך שהמצוקה תגבר ואף תוביל לפגיעה בשגרת העבודה וגם בדיירי הרובעים הסמוכים. לפיכך, אמור הצו של ראש העיר לאפשר עוד מקומות חנייה בזמן העבודות על הקמת המגדל.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי: "אלתא היא אחד העוגנים הכלכליים החשובים לאשדוד. הגדרנו פתרונות ואת דרכי הביצוע ונפתור את המצוקה, כולנו רתומים כדי לפתור את הבעיה בזמן הקצר ביותר".

יאיר כ"ץ אמר בסיום הפגישה: "אני שמח שראש העיר לסרי פתח את דלתו עבורנו וגם הוביל לפתרונות יצירתיים, שבקרוב יביאו יביאו לפתרון למצוקה. זו בשורה מצוינת לעובדי אלתא".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך