מצדיעים לכיתות הכוננות באשדוד: "ראשונים בכל זירה"

כיתת הכוננות של אשדוד ערכה ערב גיבוש והצעדה למאות המתנדבים שמהווים תוספת ביטחון עירונית מאז הוקמו בעקבות פתיחת מלחמת "חרבות ברזל"

בערב המרגש הודה ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי לכל מי שנרתם למשימה החשובה של הגברת הביטחון האישי באשדוד, בין אם בסיורים רגליים, על גבי רכבי שטח, רחפנים או אופניים: "הוספתם כוח משמעותי לגופיי הביטחון הקיימים. ראיתי אתכם מגיעים ראשונים לכל זירה ולכל אירוע מתוך סולידריות חברתית ואחריות עירונית של ממש. אני מודה לכם על ההירתמות תוך זמן קצר, ועל הרצון תמיד לתרום ולסייע בכל מקום אפשרי. אשרינו שאלה התושבים והתושבות שלנו".

במפגש שנערך בבית אריה קלנג, השתתפו מנהל אגף הביטחון – אל״מ אריה איטח, ס.מנהל אגף הביטחון העירונית, גבי עיאש,מפקד בכיתת הכוננות , מפקד מרחב דרום תנ"צ רועי ולדמן , מפקד היקל"ר, סא"ל ישי כתפי, קצינת המתנדבים במרחב וגיבורת ישראל מלי שושנה, מנכ"ל העירייה אילן בן עדי ובכירים נוספים בעירייה ובמרחב וראשי מכלולים בחירום . באירוע נישאו דברים, ובניהם הוזכרה גבורתם של השוטרים שפעלו במרחב ב-7.10 ורבים מהם נפלו בהגנה על המולדת, נשמעו איחולים לחזרתם הביתה במהרה של החטופות והחטופים השוהים כבר 125 ימים בעזה.

גבי עיאש: "החשיבה באשדוד מאופיינת באתגרי המחר, תמיד עם מוכנות קדימה לכל תרחיש היחוס על עירנו חשיבה מקדימה מחוץ לקופסא, והכוח המיומן שלנו.

הכוח הכולל בתוכו את תושבי העיר עם עבר קרבי.

עוד הוסיף: "בין המתנדבים שלנו רופאים קבלנים אנשי ביטחון והשירות , אנשי היטק וקבלני בניין מלח הארץ בכלל והעיר בפרט . הבולטות שלהם ברחבי העיר, בדגש על מקומות הומי קהל, מהווה מכפיל כוח לכוח הפעולה השגרתי של המשטרה ואני מודה לכל אחד ואחת מהם".

הרוח הגבית שאנו מקבלים מראש העיר והמנכל נותנים לנו את הכוח להמשיך ולהתנדב למען תושבי העיר אשדוד

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך