במעמד האדמו"ר הרה"צ רבי שלמה בוסו

הילולת הרה"ק רבי יצחק אבוחצירא זיע"א במוסדות "תהילה לדוד" * הרבנים בהילולא בירכו את ראש העיר ד"ר לסרי הנמנה על צאצאיו של בעל ההילולא שימשיך במנהיגותו בעירנו בשפע ברכה והצלחה

קהל רב הגיעו להשתתף בסעודת הילולא המרכזית לכבודו של הרה"ק רבי יצחק אבוחצירא זיע"א בנו הרביעי של מרן בעל האביר יעקב זיע"א בעל הפיוט הנודע "אעופה אשכונה, שנערך בשילוב יחד עם סעודת מלוה מלכה במעמד נכדו של סידנא בבא סאלי זצוק"ל האדמו"ר הרה"צ רבי  שלמה בוסו שליט"א רב ק"ק "תפארת לישראל" שהתקיים באולם שע"י מוסדות "תהילה לדוד" ברובע א' מיסודו של הגה"צ רבי שמעון כהן זצ"ל.

 

את הערב ערך וארגן כמידי שנה בטוב טעם, הרב שלום לוי מנכ"ל ישיבת "תורה אור" ויחד עימו דוד יפרח, ישראל דמרי ואלעזר שהרבני שהשתתפו ונטלו חלק בסעודת המצוה לכבודה של תורה.

 

את הערב הנעימו בשירה ובפיוט הפייטן הדגול שלומי לוגסי בניצוחו של אבי בוזגלו ששימחו את קהל המשתתפים בשירים לבית משפחת אדמור"י אבוחצירא מתוך הספר "יגל יעקב".

 

את המשא המרכזי במעמד נשא האדמו"ר הרה"צ רבי  שלמה בוסו שליט"א רב ק"ק  "תפארת לישראל" וכן הרב מאיר אבוחצירא והרב יהושע לוי שבדבריהם הזכירו את רום גודל מעלתו של בעל ההילולא הרה"ק רבי יצחק אבוחצירא זצוק"ל והביאו מדברי תורתו, שורש נשמתו של בעל ההילולא היתה של רבינו האר"י ז"ל שעל שמו הוא נקרא, וזכה כבר בגיל קטן ללמוד בצל אביו הקדוש בעל ה"אביר יעקב" תורת הנגלה ותורת הנסתר, שנים ספורות לאחר בר המצוה כבר כתב את ההקדמה לספרו של אביו זיע"א ונתמה לראש ישיבה לאחר גיל עשרים והרביץ תורה בתלמידים ונתמה לרב האזורי, עוד הזכירו בדברי חיזוק ואמונה ע"פ פרשת השבוע. בסיום בירכו את המשתתפים שזכות הצדיק בעל ההילולא תעמוד לכל המשתתפים לכל הישועות.

 

הרב שלום לוי הביא את דברי ברכתו לבאי ההילולא של כבוד ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ידי המוסדות שנבצר ממנו להשתתף, וסיים שזכות בעל ההילולא רבי יצחק דמן תולאל, יגן על כל המשתתפים בכל מילי דמיטב, הרבנים בהילולא ובראשם הרה"ג רבי מאיר אבוחצירא בירכו בחביבות רבה את ראש העיר ד"ר לסרי שהוא נמנה על צאצאיו של בעל ההילולא זיע"א שיזכה לראות ברכה והצלחה בכל מעשי ידיו  וימשיך במנהיגותו בעירנו בשפע ברכה והצלחה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך