'עשור' לרבי שמעון כהן זצ"ל ראש מוסדות "תהילה לדוד"

לפני פטירתו בירך את ידידו ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי: "תמיד תראה ברכה בכל מעשי ידיך וכשתגיש מועמדות לראשות העיר נתמוך בך לעד"

ביום ראשון הקרוב ה' בטבת 17.12 יציינו 'עשור' לזכרו של הרב הבלתי נשכח והאהוב הרב שמעון כהן זצ"ל מוותיקי הרבנים בעיר, רב שכונה רובע א' ומיסד מוסדות "תהילה לדוד" שיתקיים בבית הכנסת שהקים "תהילה לדוד" רחוב ההסתדרות 15 רובע א'. לאחר התפילה תתקיים "הילולא רבה" במעמד רבנים חשובים וראש העיר ד"ר יחיאל לסרי אשר בהם יעלו על נס את זכרו של הרב זצ"ל.

 

במוסדות "תהילה לדוד" קיימת ההערכה גדולה לראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, אשר בין הרב שמעון כהן זצ"ל שררה ידידות אמת רבות בשנים עם ההערכה עמוקה אחד לשני. מאז שנבחר ד"ר לסרי לכהן כראש העיר כבר בקדנציה הראשונה, קיבל את ברכתו של הרב שמעון כהן, ראש העיר ערך ביקור במוסדות תהילה לדוד" ברובע א' והביע את התפעלותו מהעשייה הגדולה בתחום החינוך וסייע רבות למען המשך הפעילות. הרב כהן שראה את העשייה המבורכת של ראש העיר לטובת תושבי העיר בכל תחום, והעזרה בתחום החינוך העומדת בראש מעייניו, בירך את ראש העיר בחביבות כשהוא לוחץ את ידיו ואומר לו: "תעלה ותצליח, תמיד אתה בתוך הלב שלנו ובוודאי נתמוך בך תמיד בכל עת ואשרי העיר שזכתה בך".

הרב כהן מראשוני הרבנים בעיר היה ידוע בדרשותיו המרתקות שהופיע בשיעורי תורה, אזכרות ואירועים רבים כשהקהל היה שותה בצימאון את דבריו. גם ביומו האחרון באותו בוקר מר וקשה לפני עשר שנים, ראש העיר היה בדרכו לבניין העירייה כששמע על האסון הגדול שלפתע פתאום עלתה נשמתו בסערה השמימה, ביטל את כל הפגישות המיועדות ומיד שם את פעמיו לביתו של רבי שמעון כהן זצ"ל ברובע א' ובשעות הקשות עד להלוויה, שהה בבית המשפחה כדי לעודד ולהשתתף בצער הגדול ולנסות מעט לעזור, כך המשיך משם להשתתף עד לאחר ההלוויה שהייתה מהגדולות בעיר.

 

בשעות הבוקר תתקיים העלייה לבית העלמין בחלקה 60, שם יערכו את התפילה עם אמירת משניות וקריאת תהילים ויתפללו להצלחת חיילי צה"ל, השבת החטופים וישועת כלל ישראל.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך