הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית ביקר את חיילי צה"ל המאושפזים בבית החולים "אסותא"

הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית הגיע לבית החולים "אסותא", כדי לבקר פצועים מאושפזים. בפתח בית החולים המתין לקבל את פניו רב בית החולים הרב יעקב קיהן

שם נפגשו עם 4 משפחות החיילים בחדר ההמתנה בעת שנכנסו לחדר ניתוח, הרב דהן בירך וחיזק את רוחם של המשפחות והראה להם כי שמותיהם של בנם החיילים ושם אימם רשומים אצלו בדף תפילות הנמצא בכיסו בימים אלו, ומזכירם אותם בעת השיעור הקבוע לרפואה שלמה ישועה ורחמים.

כן העניק להם ספר תהילים קטן עם הקדשה אישית ושקית עם מיני מתיקה בצירוף איגרת אישית הפותחת במילים: למעלת כבוד הלוחם היקר בשירות צה"ל הי"ו, אנו בתפילות ובשיעורי תורה מזכירים אתכם לברכה, הצלחה ורפואה שלמה מידי יום ביומו. בשורות אלו הנני רוצה לברך אותך בברכת רפואה שלמה והחלמה מהירה לך, ולשאר הפצועים שתזכו לבריאות גופא ונהורא מעליא בתוך שאר חולי ישראל. ומסיים בברכה: תזכו אתם וכל אשר לכם לרוב נחת, שמחה ובריאות, צאו לשלום ותחזרו לשלום ובקרוב נתבשר כולנו בישועתך מלכנו, בבא משיחנו, ובבנין מקדשנו ותפארתנו, במהרה בימינו אמן.

משם המשיכו למחלקות נוספות בהם מאושפזים חיילי צה"ל, גם שם חיזק ועודד את החיילים ושמע מהם סיפורי גבורה ומסירות נפש והביע בפניהם את התרגשותו, לחץ את ידיהם, חיזק ועודד והעניק להם מארז עם ספר תהילים ומיני מתיקה והראה להם ששמותיהם מופיעים אצלו להזכירם בתפילה ובקריאת תהילים לרפואה שלמה.

במהלך הביקור בבית החולים נפגש עם ד"ר איתי זוארץ, רופא מומחה ומנהל שירות הטראומה בביה"ח העושה עבודה מדהימה ושליח יקר להצלת חיים, עם שי שריקי ראש אגף התפעול העומד לימינם של החיילים המאושפזים וכן עם ד"ר חגית סברגיל-ממן, סמנכ"לית בית החולים, הרב דהן הודה מקרב ליבו על עבודתם החשובה בהצלת חיים ובירך אותם שבקרוב ממש יזכו החולים לרפואה שלמה ויחזרו לביתם לחיים טובים ולשלום.

יצויין כי מאז הלחימה בדרום שבה נפגעו חיילי צה"ל המועברים לבית החולים "אסותא", ביקש הרב עובדיה דהן מרב בית החולים הרב יעקב קיהן את רשימת הפצועים ואת שמות אימותיהם, כדי להזכירם בעת התפילות ושיעור התורה שיהיה לזכותם ולרפואתם.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך