"לא ניתן שיעלימו אותנו": יום המאבק באלימות ובאילמות כלפי נשים

השנה, לאור הטבח הנורא שביצע ארגון חמאס באזרחי ישראל והאלימות הברוטאלית כנגד נשים וילדים, החליטו באיגוד היועצות לקידום מעמד האישה לייחד את יום האלימות הבינלאומי כלפי אנשים גם כיום אילמות כלפי נשים. זאת לאור השתיקה הרועמת של ארגון האו"ם וארגוני נשים בעולם

בכל שנה, ב-25/11, מצוין ברחבי העולם יום המאבק הבינ"ל באלימות כלפי נשים, כפי שנקבע על ידי האו"ם. השנה, בחרנו בהנהלת איגוד היועצות לקידום מעמד האישה ברשויות המקומיות, בה חברה הגב' אהובה עמרם, יועצת ראש העיר למעמד האישה, להעלות את המודעות דווקא לשתיקתו הרועמת של האו"ם, ובפרט לארגוני הנשים הבינ"ל – שמתעלמים באופן מופגן מהטבח הנורא שביצע חמאס ב-7/10, בדגש על מקרי האלימות המזעזעים שביצע כלפי נשים.

"אנו, שנאבקות באלימות המגדרית יום יום, בהובלת מהלכי הסברה ומניעה כחלק מעבודתנו ברשויות המקומיות, לא יכולנו לשתוק נוכח העורף הקר שקיבלנו מארגוני הנשים הבינ"ל" אומרת הגב' עמרם והדגישה כי "ארגון בינ"ל שמעוניין להוביל מאבק עולמי כנגד אלימות כלפי נשים, לא יכול שלא להכיר במעשי הזוועה של ה-7 באוקטובר!".

ביום זה, איגוד היועצות לקידום מעמד האישה בישראל, קורא לכל ארגוני הנשים בישראל ולרשויות המקומיות, למחות כנגד התעלמות הארגונים הבינ״ל ולהכריז כי השנה, יום המאבק באלימות הוא גם יום המאבק באילמות כלפי נשים. "לא ניתן שיעלימו אותנו" אומרים שם בזעקה רועמת.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך