עדכונים והחלטות אשר התקבלו הבוקר, בהערכת מצב של עיריית אשדוד

כחלק מחזקת תלמידי כיתות ט ללימודים, בכל שכבה חדשה שנכנסת ללמידה, בפתיחת יום הלימודים, פיקוד העורף מתרגל עם התלמידים כניסה למרחב מוגן

העדכונים וההחלטות אשר התקבלו הבוקר, בהערכת מצב של עיריית אשדוד

 

1. ביטחון – הלחימה בעומק הרצועה והאיום הרקטי ממשיכים. אתמול בערב מטח נוסף יורט באופן מלא, ללא פגיעה בנפש וברכוש.

– מזכירים כי יש חובה להישאר במרחב מוגן 10 דק, שכן בעקבות הירוטים ישנם נפלים שיכולים לגרום נזק ממשי.

– אתמול ביקר באשדוד אלוף פיקוד העורף. קיימנו דיון עומק על המשמעות להתמשכות המערכה והחזרה לשגרה, כולל החזרה למערכת החינוך.

– כיתת הכוננות כוללת כ-80 מתנדבים עם נשקי סער. רמת המתנדבים באיכות מאוד גבוהה. הם עוברים הכשרות ואימונים למשימת ההגנה על העיר.

2. חינוך – היום חזרו ללמידה שכבה ט'. אם לא יהיה שינוי במצב, אנו נערכים להחזיר בשבוע הבא את כיתות ז-ח, כך שכל שכבות חטיבות הביניים והתיכונים יחזרו ללמידה פרונטאלית, בכפוף כמובן להימצאות מיגון מספק.

– בכל שכבה חדשה שנכנסת ללמידה, בפתיחת יום הלימודים, פיקוד העורף מתרגל עם התלמידים כניסה למרחב מוגן.

 

3.חוסן – ממשיכים בפרוייקט שיחות וסיורי כתובות לקשישים, לצורך איתור ובדיקת צרכים. תושבים אשר לא נוצר קשר עם בן משפחתם מגיל 67 ומעלה, מתבקשים ליצור קשר עם מוקד 106 למסירת פרטים.

בעיריית אשדוד מבקשים מהציבור: "משתמשי iPhone שימו לב, פיקוד העורף עידכן את יישומון פיקוד העורף!

ללא ביצוע העדכון לא תוכלו לקבל התרעות בזמן אמת. לעדכון היישומון היכנסו לחנות האפליקציות ״store App", חפשו ״פיקוד העורף״ בשורת החיפוש ובחרו את יישומון פיקוד העורף, לחצו על כפתור ״עדכון״ לעדכון היישומון וקבלת התרעות בזמן אמת. ודאו שכל בני המשפחה מבצעים את העדכון במכשיר הנייד שלהם, וסייעו לאנשים שסביבכם במקרה הצורך".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך