ראש העיר בתום הערכת מצב נוספת

ד"ר לסרי: "חשוב להדגיש, שאנחנו במלחמה. היא עלולה להיות ארוכה" – צפו

ד"ר לסרי: "אנחנו נערכים למערכה מממושכת, שבשלב הזה, מתמקדת בשלושה מישורים מרכזיים; הגנה על גבולות העיר, ירי טילים וטיפול באוכלוסיות של הקשישים והבודדים, ואלה ששוהים במקלטים ציבוריים".
ד"ר יחיאל לסרי.

לאחר הערכת מצב נוספת עם כוחות הביטחון, פונה שוב ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי, אל תושבי העיר:

ד"ר לסרי: "תושבי אשדוד, סיימנו כעת הערכת מצב, של צוותי העיריה וגורמי הביטחון, ולאור ההכרזה על מצב מלחמה, אנחנו נערכים למערכה מממושכת, שבשלב הזה, מתמקדת בשלושה מישורים מרכזיים;

הראשון והחשוב ביותר, הוא הגנה על גבולות העיר-באמצעות כוחות משטרה, כוחות ימ״מ, חיילים של פיקוד העורף, והביטחון העירוני-ששומרים על הכניסות והיציאות של העיר, ושומרים במיוחד על הגבול הדרומי של העיר-וכל רצועת החוף-מפני חדירה של מחבלים. סכנת החדירה, עדיין קיימת, ואנא מיכם, גלו עירנות ודווחו לנו על על כל חשד. ובענין הזה, אני קורא לכל התושבים שנושאים נשק, ורוצים לסייע לנו בסיורים ברחבי העיר, ליצור קשר עם המוקד העירוני, ולהודיע לנו על כך.

התחום השני, הוא ירי טילים, שיחד איתכם אנחנו מכירים היטב מכל האירועים לאורך השנים. וכאן, הבקשה שלי אליכם, היא להיות עירניים, להקפיד על כללי ההתגוננות של פיקוד העורף, ולא לשהות מחוץ לבית שלא לצורך. הכוחות שלנו בשטח, ואנחנו ערוכים לתת מענה לכל אירוע של נפילת טיל.

הנושא השלישי והחשוב שאנחנו מטפלים בו, הוא, האוכלוסיות של הקשישים והבודדים, ואלה ששוהים במקלטים ציבוריים. שירותי הרווחה והמתנדבים שלנו, יוצרים איתם קשר, ואנחנו דואגים לספק להם, את כל הצרכים שלהם. אבל, גם אתם מוזמנים לדווח לנו, או להפנות, אלינו, למוקד העירוני, כל בקשה לסיוע, מהסוג הזה.

חשוב להדגיש, שאנחנו במלחמה. היא עלולה להיות ארוכה. ויתכן, שהיא תתרחב לזירות נוספות, גם מצפון. עלינו להיות מוכנים לכל תרחיש, ויחד איתכם תושבים יקרים, לשמור על החוסן והלכידות שלנו, ובע״ה לעבור את המערכה הזאת בשלום. אמשיך לעדכן אתכם בהתפתחויות"

 

 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך