גל חדש?

הקורונה חוזרת? משרד הבריאות בהודעה לציבור

בעקבות הפרסומים בתקשורת משרד הבריאות מבהיר כי אין בשלב זה שינוי בהנחיות לציבור. "המשרד ממשיך לנטר את מצב התחלואה ויעדכן את הנחיותיו לפי הצורך"
קורונה באשדוד

בעקבות הפרסומים בתקשורת מבהיר משרד הבריאות כי אין בשלב זה שינוי בהנחיות לציבור

ממשרד הבריאות נמסר: "המשרד עוקב כל העת אחר מגמות התחלואה ווריאנטים של הקורונה, ונכון לרגע זה, ניכרת בישראל עליה מתונה במספר המאושפזים. גם בישראל וגם בעולם יש מס׳ וראינטים שגורמים לתחלואה.

אתמול, (ב', 4.9) נשלח מכתב מטעם המשרד למנהלי בתי החולים בבקשה כי בשלושת השבועות הקרובים יבוצעו בדיקת PCR לכלל המטופלים שמתקבלים לאשפוז במחלקות הפנימיות בבתי החולים במטרה לאמוד באופן מדויק יותר את היקף התחלואה מקורונה".

משרד הבריאות מזכיר כי מומלץ לחולה עם תסמינים לשמור על בידוד עד לסיום התסמינים ולפחות חמישה ימים בכדי למנוע הדבקה של אחרים. במידה ואדם נדרש לצאת מומלץ להשתמש במסיכה.

במידה ואדם נמצא בקבוצת סיכון או מעונין להפחית סיכון להדבקה בעת הזו ניתן להעזר במסיכה במקומות סגורים עם ריבוי אנשים. חשוב לשמור על מודעות ולהבדק בבדיקה ביתית לגילוי מוקדם כשיש תסמינים.

עוד נמסר: "משרד הבריאות ממשיך לנטר את מצב התחלואה ויעדכן את הנחיותיו במידת הצורך".

לבינתיים משרד הבריאות נערך למתן חיסונים ייעודיים בחורף הקרוב כנגד תתי הזנים החדשים.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך