רוצים לאמן? באשדוד מחפשים את מאמן הכדורגל הבא.

ארגון "החלוץ - חינוך דרך ספורט", שחרט על דגלו קידום תרבות ספורט הוגנת ושוויונית, מחפש את המאמן או המאמנת שנושא החינוך באמצעות הספורט בוער בעצמותיהם: "תגיעו למקום ייחודי שחושב אחרת.

ארגון "החלוץ – חינוך דרך ספורט" מביא איתו משהו שונה לנוף הישראלי. ארגון שחרט על דגלו בכל הפעילויות שלו בעשרות ישובים ברחבי הארץ קידום וחינוך לתרבות ספורט הוגנת ושוויונית בין ילדים ובני נוער. הדגש המרכזי של כל פעילותיו הוא הערכים וההיבט החינוכי להגינות, ספורטיביות וחברות לצד גיבוש הקהילה סביב הספורט.

כעת הוא גם מחפש אתכם – את המאמן או המאמנת הבאים, שנושא החינוך באמצעות הספורט בוער בהם, כדי לקחת חלק יחד בפרויקט הייחודי הזה. ב"חלוץ" מעוניינים במאמנים ומאמנות שמחפשים להשתלב באחת מקבוצות הכדורגל שלו באשדוד. המשרה כוללת אימון קבוצות ילדים ונוער מגילאים שונים, כאשר למתאימים תקיים הכשרה בנושא.

הפעילויות של "החלוץ" ברחבי הארץ מגוונת וכוללת, בין השאר, קבוצות ספורט שנתיות לילדים ונוער, בענפי הכדורגל, כדורסל, מולטיספורט וקידספורט, עצמאית בשטח – הכנה לצה”ל, סדנאות וימי ספורט ופעילות בהזמנה אישית.

בשנים האחרונות "החלוץ" ביצע מספר פיילוטים מוצלחים שנמשכים גם השנה: קורס מנהיגות צעירה, שמטרתו פיתוח מנהיגות ספורטיבית בקרב בני נוער וקבלת כלים למנהיגות ועזרה לזולת בחיי היום-יום. אחת מהפעילויות הייחודיות של "החלוץ" היא פרויקט "מחויבות אישית". במסגרת הפרויקט, התלמידים מתנדבים ומקבלים הזדמנות לשמש כעוזרי מאמן בחוגי כדורגל במתנ"סים ברחבי העיר ולהדריך את הדור הצעיר (מילדים בגן חובה ועד כיתות ד').

"החלוץ" גם ממשיך לקדם את תכנית "מאמנים – קהילה חזקה" שרצה, צומחת ומתפתחת בשנים האחרונות. מדובר על תכנית שנתית למרכזים קהילתיים מגוונת עם אירועים וטורנירים שונים ברחבי הארץ.

עומר ליבנת, מייסד החלוץ, אמר: "עונה חדשה יוצאת לדרך ואנחנו מחפשים אתכם – המאמנים והמאמנות שמחפשים מקום שונה, ייחודי וכזה שחושב אחרת כדי להשפיע ולהתקדם. החלוץ, יותר משהוא מקום עבודה, הוא קודם כל בית. הצטרפו אלינו והיו חלק ממשפחה מנצחת".

לפרטים נוספים והגשת מועמדות: https://hachaluz.org.il/job/

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך