בחירת בעל מקצוע לניסור בטון

עבודות ניסור בטון פופולריות בתחילת בנייה ובמהלך שיפוצים. המטרה היא לחדור לבטון לצורך הוספת פתחים לבית, הגעה לתשתיות או שבירת קירות ועמודי בטון. כאשר אנחנו עומדים בפני תהליך כזה נצטרך לבחור בקבלן שיפוצים מיומן ובעל ניסיון מתאים. לפניכם כל המידע בבחירת בעל המקצוע ומהו ניסור בטון
תמונה: freepik

מהו ניסור בטון?

בטון נמצא בכל מקום, בניינים, מפעלים, בתים פרטיים – כמעט כולם עשויים בטון. הסיבה לכך שבטון הוא כל כך שימושי היא בשל העמידות שלו ובידוד תרמי ואקוסטי. מכיוון שחומר הגלם מוצק וקשה, יש לנסר אותו באמצעות יהלום. ניסור ביהלום מתבצע על ידי כך שהדיסק במסור עטוף בחלקיקי יהלום או אבקת יהלום בצפיפות גבוהה. ככל שהצפיפות גבוהה יותר כך ניתן יהיה לעבוד עם חומרים קשיחים יותר כמו בטון. התוצאות של ניסור ביהלום הן מדויקות, כתוצאה מכך הבטון נשאר בקו ישר והבטון נעשה חד כמו תער. 

לכן, רק למי שיש הסמכה של קבלן ניסור בטון יכול לבצע עבודות ניסור וקידוח. קידוח בטון נעשה גם הוא באמצעות אותם אלמנטים, רק שכאן המטרה היא אחרת. הקידוח הוא בעיקר בשביל תשתיות, העברת קווי חשמל, העברת צינורות למערכות מיזוג האוויר והמידות הן בצול. 

אמצעי בטיחות לניסור בטון:

אחד הדגשים החשובים ביותר בביצוע עבודות ניסור בטון היא שמירה על הבטיחות. שמירה על בטיחות תורמת לנו כמובן כדי למנוע פגיעה בשוהים במקום, אך מעבר לכך המטרה הנוספת היא כדי למנוע חוסר איזון בקיר הבטון. ריכזנו עבורכם את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים בהפעלת ניסור בטון:

  • שליטה מרחוק – כדי להפעיל ניסור בטון אין צורך להחזיק את המסור פיזית (ברוב המקרים). השליטה מרחוק היא באמצעות שלט רחוק כאשר בעל המקצוע מבצע ניסורים באמצעות מתן פקודות דרך השלט. טרם העבודה המסור מורכב על גבי הקיר הספציפי ובכך ניתן לשמור על בטיחות הפועלים במקום. לא תמיד ניתן להשתמש בשליטה מרחוק, ובמקרים בהם אין אפשרות לכך יש ללבוש את הציוד המתאים ולפעול בהתאם להנחיות.
  • קירור – עבודות ניסור גורמות לחימום המסור תמיד. הדיסק מתחכך בבטון ועקב כך פולט חום. לכן, ציוד מקצועי יהיה מאובזר במערכת קירור אוטומטית, כך ניתן יהיה לבצע את העבודה בצורה בטוחה ולשמור על הציוד.

ניסור בטון מחיר 2023 – מחירון

מחיר ניסור בטון נקבע לפי מספר קריטריונים:

  1. עובי הקיר – המחיר של ניסור בטון מושפע מעובי הקיר. ככל שקיר הבטון עבה יותר כך המחיר גדל. שימו לב, לא כל בעלי המקצוע כשירים לבצע עבודות ניסור כאשר עובי הקיר עולה על 40 ס"מ. המחירים מתחילים מכ-150 ש"ח למטר עבור עובי של עד 10 ס"מ, וכאשר מדובר על 40-50 ס"מ המחיר מגיע לכ-300 ש"ח למטר.
  2. מורכבות עבודה – המחיר נקבע בהתאם למורכבות העבודה. אם הגישה לקיר בטון מורכבת, התהליך עצמו יתייקר. מורכבות יכולה גם לכלול מצב בו אין מקור חשמל זמין לחיבור המסור ולכן יש לשכור מחוללי חשמל בעוצמה מתאימה. כמו כן, אם יש תשתיות בדרך יש לבצע תכנון מחדש ולמצוא פתרון מתאים.

בחרו קבלן ניסור בטון מקצועי

חברת בטון קאט הינה מבין החברות המובילות בתחום הניסור בטון. החברה מחזיקה בכל כלי הציוד הנדרשים לביצוע המלאכה בצורה מקסימלית ואיכותית. עובדי החברה הם בעלי ניסיון בתחום הבנייה, ומוכרים על ידי משרד העבודה. החברה מנוהלת על ידי קבלן ניסור בטון מוסמך בעל מוניטין של 15 שנה ולקוחות חוזרים ומרוצים. 

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך