מכתב דרישה

ד"ר לסרי במכתב קשה לדואר: "אתם עורכים שינויים מהותיים מבלי לנהל שיח מוקדם"

כתב את המכתב לדואר ישראל בעקבות סגירת עוד סניף דואר ללא שיתוף העירייה, הפעם ברובע ג'.

ד"ר יחיאל לסרי, ראש העיר אשדוד, הוציא היום מכתב קשה בו הוא קורא לדואר ישראל לחזור בהם מעוד סגריה של סניף דואר, הפעם ברבוע ג'.

ראש העיר כתב:

הנדון: צמצום סניפי רשות הדואר באשדוד בשנים האחרונות: אחת לתקופה אנו מתבשרים ללא ידוע או תיאום מראש על סגירת סניפים בעיר. אשדוד העיר החמישית בגודלה בישראל מחולקת לרובעים שכל רובע בה, מקביל במספר תושביו לישוב בינוני במדינת ישראל, בעלת דירוג סוציואקונומי 4 המעיד על התאמת חלקים נרחבים באוכלוסייה לצריכת שירותים דרככם ולא באמצעות הבנקים, ועדיין אתם עורכים שינויים מהותיים מבלי לנהל שיח מוקדם עם הרשות ולהבין את המשמעויות מבחינת הפגיעה ממשית בשירות לתושבים ואיכות חייהם.

 

כך התבשרנו השבוע, באמצעות הודעה שהודבקה על סניף הדואר ברובע ג', על כוונתכם לסגור אותו בעוד כחודש. רובע ג' מונה 23,550 תושבים, למעלה מ70% משתייכים לאוכלוסייה החרדית בעיר. אוכלוסייה זו מתאפיינת ברמת ניידות נמוכה יחסית ובצריכה מוגברת של שירותי הדואר. מה גם שברובע זה אין כלל סניף בנק כך שלמעשה עבור מרבית האוכלוסייה מדובר כמעט בערוץ יחידי להתנהלות.

אני מודע לכך שהחברה עוברת תהליכי התייעלות, אולם אינני רואה כל סיבה שההתייעלות תתבצע באופן לא מידתי ולא מוצדק כלפי התושבים שכאמור עושים שימוש רב בשירותיכם ואחרי הכל אתם עדיין חברה ממשלתית שתכליתה לתת שירות לאזרחי מדינת ישראל.
אבקש להקפיא את החלטתכם עד לקיום פגישה מקצועית כוללת על שירותי הדואר באשדוד עם הנהלת העיריה".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך