שימו לב: צעדת המחאה "צועדים לעזה" תעבור השבוע בצומת אשדוד

משטרת ישראל סיימה את היערכותה לקיום הצעדה "צועדים לעזה" שתיערך בין התאריכים 3.8.22-5.8.22, הצעדה נערכת על ידי משפחת החייל הדר גולדין, היא תחל ברעננה ותעבור בצומת אשדוד
פקק בלילה באשדוד

המשטרה סיימה לפני זמן קצר את הערכותה לקיום הצעדה "צועדים לעזה" שתיערך החל ממחר (3.8.22) ועד ליום שישי (5.8.22). צועדים לעזה הינה צעדה שנועדה על מנת להחזיר את הדר גולדין והבנים. בימים רביעי ושישי השבוע (3-5 באוגוסט) תתקיים צעדת ענק לציון שמונה שנים "להפקרתם" של הבנים והלוחמים אורון שאול, הדר גולדין ואברה מנגיסטו על ידי מדינת ישראל, בשבי ארגון הטרור חמאס. כך הגדירו זאת במשפחת גולדין, שיוזמת את הצעדה, שתצא מכפר סבא עד לגדר בעזה בקריאה לממשלת ישראל להחזיר את הבנים הביתה.

שוטרי מחוז מרכז בשיתוף אגף התנועה ילוו את הצעדה תוך שמירה על פגיעה מינימאלית ככל שינתן על השיגרה וחופש התנועה. הצעדה תחל כאמור מחר בגן הזיכרון שבכפר סבא תעבור על ציר 4 – ממחלף רעננה דרום ועד צומת יד מרדכי בואכה מחסום ארז וזאת בהתאם להנחיות והמגבלות שינתנו עי הצבא. לצורך קיום הצעדה יצומצמו נתיבים בכביש 4 במקטעים :

בתאריך 3.8.22 החל מהשעה 08:00: ציר כביש 4 לדרום – הצעדה תחל ברחוב ויצמן בכפר סבא אל רחוב נתיב האבות ועלייה לכביש 4 דרך מחלף מסובים ועד לתחנת דלק הסיירים – קניון שער ראשון.

תאריך 4.8.22 החל מהשעה 08:00: ציר כביש 4 -יציאה מקניון שער ראשון לכיוון מחלף חולות דרך מחלף אשדוד ועד לצומת ניצנים.

בתאריך 5.8.22 החל מהשעה 08:00: ציר כביש 4 מצומת ניצנים דרך צומת סילבר ועד מעבר ארז – בהתאם כאמור להנחיות פיקוד הצבא.

יתכנו עומסים ושיבושי תנועה על כביש 4 בשל צמצום מסלולי הכביש בציר הצעדה ובצמתים הסמוכים. אנו מבקשים להשמע להנחיות השוטרים.

• אפליקציית הניווט WAZE תעודכן בצמתים החסומים ומיד עם פתיחתם לתנועה על ציר הצעדה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך