בת שנה וחצי ננעלה לעיני אמה ברכב

היא ננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה, ברחוב עוזיהו באשדוד. נווה כהן, מפקד יחידות ג'יפים דרום ב"ידידים", נענה לקריאה וחילץ את התינוקת בשלום.
האם, הפעוטה ונווה כהן "מידידים". (צילום: תיעוד ידידים).

הבוקר (שני) בשעה 08:03 התקבלה קריאה במוקד ידידים, אודות פעוטה כבת שנה וחצי שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה, ברחוב עוזיהו באשדוד.

ישראל שץ – מוקדן ידידים, ענה לשיחה, הזניק את המתנדבים והרגיע את האם. נווה כהן, מפקד יחידות ג'יפים דרום, נענה לקריאה במהירות ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותו חילץ את התינוקת בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

נווה מתאר: "הייתי בדרכי לעבודה כשהתקבלה הקריאה ויצאתי מיידית למקום. בפעולה זריזה שלפתי את מפתחות הרכב, וחילצתי את התינוקת. מבירור המקרה עלה, שדלת הרכב נטרקה וננעלה כשמפתחות הרכב בפנים. זו תחושה טובה להתחיל כך את היום."

בידידים שבים וקוראים להורים לשאת עליהם את המפתח בכל כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בפנים לבדו • במקרה נעילה יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית

https://yedidim-il.org

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך