הלם: עופר דרי הודיע על התפטרותו מתפקידו כמנכ"ל חופית

מנכ"ל תיירות אשדוד עופר דרי הודיע על סיום תפקידו שיכנס לתוקף החל מסוף אוגוסט. לאחר 6 שנים בתפקידו הודיע עופר דרי מנכ"ל תיירות אשדוד על סיום תפקידו לראש העיר, סגן ראש העיר ,לדירקטוריון החברה ולצוות העובדים.

עופר מונה לתפקיד מנהל מחוז (מאילת עד פתח תקווה) בחברת עמידר ,ויהיה אמון על כ200 עובדים וכ20 אלף דירות בתקופתו שגשגה החברה לתיירות ובנתה את התשתית הפרויקטים והתכנים להפיכת אשדוד כעיר תיירות.

חלק מהפרויקטים שבוצעו ובביצוע : פיתוח ומיקוד התחום הקולינרי בעיר, פיתוח המצודה והחניון הצמוד לו, פיתוח הפארק האקולוגי, מצפה יוחאי ,פיתוח סיורים כגון :עששיות, טעימות, מסורת, היסטוריה, טבע ועוד, פיתוח טיילת מיעמי, פיתוח טיילת לידו שמתבצע בימים אלו, פארק המים והאתגרים שייצא למכרז B.O.T בימים אלו וקיבל את כול האישורים, ההיתרים והתכנון הנדרשים, חניון קארוונים בשפך נחל לכיש, הפעלת השייט –סירות פדלים בנחל לכיש לאחר עשרות שנים, פסטיבל עמים וטעמים , קידום פיתוח המרינה , פיתוח המזח הצפוני במרינה בשלבי מכרז , מיתוג מחדש לתחום התיירות תוך בניית תוכנית אב לתיירות , עבודה מול עסקי התיירות בעיר , תפעול פרויקט החופיקס, הפעלת פארק אתגרים והחיות בנחל לכיש , פיתוח והפעלת פרויקט האורות מבניין העיריה לפארק אשדוד ים , פיתוח הפאמטרק, פתיחת הסקייטפארק ,הקמת מרכז המבקרים של אשדוד בגבעת יונה ועוד מס' לא מבוטל של פרויקטים.
קידום שוטף עם מנהל הנדסה ומשרד התיירות עבודה שוטפת מול יזמי המלונאות בעיר באופן שבחמש שנים הקרובות העיר תהיה עם כ1200 חדרי מלון , ותוך עשור כ-3000 חדרי מלון . תכניות ופיתוחים אלו יעמידו את אשדוד תוך מס' שנים כעיר תיירותית מהשורה הראשונה בישראל .

עופר דרי :" אני רוצה להודות לראש העיר מר יחיאל לסרי ולמר שמעון כצנלסון ,לגרשון פלדמן הממונה הנוכחי למשה דנינו הממונה הקודם, להנהלת העיר ,לחברי הדירקטוריון , לעובדי החברה וכמובן לתושבי העיר – על ההזדמנות, התמיכה, הדחיפה והעזרה לשרת את עיר הולדתי ומגוריי ולפתחה באופן שתממש את הפוטנציאל הטמון בה ,כמובן יש עוד לא מעט לבצע אבל את זה יעשה הבא אחריו עם צוות העובדים המסור וקברניטי העיר.
אני מרגיש שנכון לי להחליף תפקיד על מנת לרענן את המערכת וכמובן לממש לעצמי מטרות חדשות – כתושב העיר ושהעיר חשובה לי אלווה את הרשות/חברה בכול מה שצריך על מנת לממש את הפוטנציאל התיירותי וייתכן ובעתיד עוד אחזור לשרת את תושבי אשדוד .תודה ".

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך