"שלחו ניידות לבית שלי, לבית של ההורים שלי ולבית הכנסת שלי כאילו אני אחרון הפושעים"

דובר ארגון הנהגים יוני קריספין שעוכב לחקירה אתמול בקול רעש גדול, שוחרר לאחר כשעה, לאחר שהציג למשטרה את כל האישורים הנדרשים למחאה ומסתובב עם בטן מלאה על המשטרה "לשלוח ניידות ולהפחיד ילדים זו לא צורה. אני לא עבריין נמלט".

12 שעות אחרי שעוכב לחקירה שעוררה רעש גדול, דובר ארגון הנהגים יוני קריספין לא נרגע ואומר "הבהילו את הילדים שלי עם ניידות כשאני בכלל באותה שעה הגעתי כבר למשטרה.

כזכור אמש, עוכב קריספין לחקירה בעקבות מחאת הנהגים אותה הוא מוביל. בתחנה נשאל קריספין מי אישר לו לחסום כבישים ולבצע עיצומים, והוא בתגובה שלף להם את האישורים מבית הדין לעבודה המתיר לו למחות ולבצע עיצומים.

בהמשך נשאל קריספין מי הדליק את האש במתחם החניה של האוטובוסים בתחנה המרכזית וענה כי "מדובר בשטח תפעולי של אפיקים ואף אחד לא יכול להגיד לנו אם לעשות שם על האש או להדליק מדורה, זה שטח שלנו שאסור לציבור להסתובב בו".

לאחר כשעה בה הגיעו לתחנה נהגים ואנשי תקשורת ויצרו מהומה קטנה הוחלט לשחרר את קריספין שאמר "התנהלות המשטרה מבזה. אפשר להתקשר אלי ואבוא לתחנה כמו שעשיתי, לשלוח ניידות כאילו אני עבריין נמלט, זו בושה וחרפה".

בתמונה: קריספין בתא החקירות

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: ashdodonline1@gmail.com

אולי יעניין אותך